Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ако някой знае

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ако някой знае

    карам фиат брава 1.9тд 75к 1997г.от ляво на волана където са бушоните има букса за ключ като на покер автомати някой знае ли за какво е този ключ?
    фиат брава 1.9тд 75к 1997г октомври

    #2
    Вероятно за изключване на алармата, ако е с фабрична
    FIAT Brava 1.4 12V, FIAT Punto 1.7 TD
    FIAT Stilo 1.9 Jtd, FIAT Brava 1.2 16V CNG
    FIAT Stilo 1.2 16V LPG

    Коментар


      #3
      ключ

      ако можеш го проследи -жиците до каде достигат ири за аларма или нещо доработено -сложено после
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #4
        Вътре при самите бушони ли е? Имаш ли 2-ри еърбег? Ако и двата отговора са да вероятно е за изключване на втория еърбег :D

        Коментар


          #5
          имам втори ербег.вътре при бушоните е.ще се опитам да проследя кабелите и ще пиша във форума.
          фиат брава 1.9тд 75к 1997г октомври

          Коментар


            #6
            Колега, това е ключ за спиране и пускане на фабричната аларма. Ако алармата е спряна и имаш копче на фабричния ключ той ще управлява само централното заключване на колата, ако е пусната освен централното, ще ти пуска и спира алармата. Знам го от опит. Във Варна ме кръщава навсякъде, че колата нямала фабрична аларма и трябвало да платя 150-180 лв. за хубава нова аларма. Накрая ме хвана нервата, прерязах кабелите, подадох постоянен + и алармата си тръгна.
            FIAT MAREA 1.9 TD 100 HLX

            Коментар


              #7
              И аз залагам за фабричната аларма!
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #8
                Колега, това е ключ за спиране и пускане на фабричната аларма. Ако алармата е спряна и имаш копче на фабричния ключ той ще управлява само централното заключване на колата, ако е пусната освен централното, ще ти пуска и спира алармата. Знам го от опит. Във Варна ме кръщава навсякъде, че колата нямала фабрична аларма и трябвало да платя 150-180 лв. за хубава нова аларма. Накрая ме хвана нервата, прерязах кабелите, подадох постоянен + и алармата си тръгна.мерси много колега.имам фабрична аларма но тя не работи.мислех си някои ден да я оправя.сега ще го пусна и ще видя дали ще проработи.
                фиат брава 1.9тд 75к 1997г октомври

                Коментар


                  #9
                  Ако нямаш ключ за там внимавай кои кабели даваш на късо. Отрежи ги един по един. В ключа влизат червен, черен и още два черни дадени на късо /обща маса/. За да пуснеш алармата дай постоянно късо червения с двата черни кабела /общата маса/. Ако искаш да я спреш окъси постоянно трите черни кабела. Дистанционното хваща на около 2-3 метра от колата. Успех!
                  FIAT MAREA 1.9 TD 100 HLX

                  Коментар


                    #10
                    БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ КОИТО МИ ОТГОВОРИХА.СЕГА ВЕЧЕ ИМАМ ДВЕ АЛАРМИ.СВАЛИХ КЛЮЧА И ПОСТАВИХ ДРУГ.БЯХА 4 КАБЕЛА.ДВА ЧЕРНИ И ДВА ЧАРВЕНИ.ЕДНАТА ДВОЙКА ЧЕРЕН И ЧЕРВЕН СА ПОСТОЯННО ВКЛЮЧЕНИ.ПРИ ВКЛЮЧЕНА АЛАРМА ЧЕРВЕНИЯ СЕ ВКЛЮЧВА КЪМ ТАЗИ ДВОЙКА.ПРИ ИЗКЛЮЧВАНЕ ЧЕРНИЯ СЕ ВКЛЮЧВА КЪМ ТАЗИ ДВОЙКА А ЧЕРВЕНИЯ СЕ ИЗКЛЮЧВА.БЛАГОДАРЯ ОТНОВО.СЕГА ИСКАМ ДА ПОПИТАМ И НЕШТО ДРУГО.НА ПЛАФОНА НА ТАВАНА ИМА ДВЕ МАЛКИ ЧЕРВЕНИ ЛАМПИЧКИ.НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ ЗА КАКВО СА ТЕ?Колега, моля пиши с малки букви! Vladim
                    фиат брава 1.9тд 75к 1997г октомври

                    Коментар

                    Working...
                    X