Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще стане ли с този размер на гумите?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Еми, аз съм с 185/65 отпред. Общо взето на 1см ми е гумата от бронята. Може причината да е това, че бронята ми е малко откъртена от където е хваната и е паднала леко надолу.
    Fiat Bravo 1.8 16V 96'

    Коментар


      #17
      Тогава ще е по-хубаво да сложиш 175/65 отколкото 175/70, че не се знае дали последните ще станат без проблем, но ако не можеш да смениш поръчката и вземеш 175/70, ще пипнеш малко бронята и ще станат. Но едно е сигурно - и с двата вида гуми вериги няма да може да слагаш. Но не се притеснявай, няма да ти се налага, аз по-миналата зима (тежката зима) я изкарах без вериги в Родопите. Никъде не съм закъсвал.За късмет не ме спираха за проверка и глоби нямам. :D
      Този 185-60 или 175-65? Как мислите?
      За зимата винаги е по-добре по-тясната гума, т.е. в случая 175.
      Войната по пътищата не спира! Карай умно, стигни жив!

      FIAT Bravo_SX 1.6 16v 103 hp '97 + АГУ LOVATO

      Коментар


        #18
        Ами, изглежда не мога. Ще си останат 175/70. Аз имам едни други зимни гуми с 3-4 милиметра грайфер. 170/65.. Тия гуми добри ли са да ги търкалям за лятото отпред + задните 175/70, или им е малка ширината?
        Fiat Bravo 1.8 16V 96'

        Коментар


          #19
          qnkov написа:
          Аз имам едни други зимни гуми с 3-4 милиметра грайфер. 170/65.. Тия гуми добри ли са да ги търкалям за лятото отпред + задните 175/70, или им е малка ширината?
          Малки са за лятото, ама в краен случай може и с тях. Но няма да е подходяща за високи скорости колата.
          Войната по пътищата не спира! Карай умно, стигни жив!

          FIAT Bravo_SX 1.6 16v 103 hp '97 + АГУ LOVATO

          Коментар


            #20
            Ами, ще ги продавам на някой за зимни тогава, за някакви кьорави пари.
            Fiat Bravo 1.8 16V 96'

            Коментар

            Working...
            X