Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Грешка P0300 misfires detected

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Да сега го прочетох и си абсолютно прав,най вероятно там е проблема.
    Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

    Коментар


      #17
      dan4op5 написа:
      Сложих нови свещи /NGK BKR5EZ/ но не е от тях ,макар че колата работи малко по добре сега като че ли.На бензин нямам никакви проблеми ,но включи ли на метан почва да дава тая грешка и колата почва да хълца и няма тяга.Минавам на бензин спира да я изписва.Като загрее колата 10мин и температурата иде до средата стрелката пускам на метан и си върви без грешки.Май трябва да се настрои да пуска повече метан или нещо от сорта но смятам да не ходя по пишман майстори да не ми я прееб*т.Ще карам още 3месеца така/бензин и като загрее метан/ докато се затоплиСмятам да пробвам също и да зареда 2-3 пъти от различни метан станции да не е нещо и от самия метан ,до ся си зареждах само от едно място
      ха да се оплача и аз от същата грешка същия автомобил но с ГИ при мен се появява при не добре загрял двигател и на ГАЗ на бензин я няма НО реших първо да си сменя филтрите на газта (бяха много зле)и опааа грешката не се е появявала вече препоръчвам на колегата да си смени филтрите на Метана (ако има такива) и да види тогава как е
      Шофирай разумно, на пътя не си сам.
      Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
      Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
      Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

      Коментар


        #18
        todorshalev написа:
        препоръчвам на колегата да си смени филтрите на Метана (ако има такива) и да види тогава как е
        еми нямам идея дали имам ще тря да я закарам и да видятИначе ,почнах да зареждам от една друга метан станция и ВОАЛА ,грешката изчезна Искам още малко да я карам да тествам но засега не ми я изписва.Все пак колицата не върви идеално на метан,пак има леки хълцания и спад в тягата и понякога изведжъж отлепя все едно нещо е запушено Загрее ли обаче работи перфектно. КАто цяло положението е доста по добре отпреди да сложа нови свещи и да зареждам от другаде метан.

        Коментар

        Working...
        X