Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Punto не пали на загрял дригател

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Punto не пали на загрял дригател

    Здравейте отскоро ми се появи този проблем, когато се кача и запаля, пунтото пали без проблеми, но ако е работило 20-30 минути след това, просто отказва.Когато се опитам да го запаля след като съм спрял издава познатите звуци все едно няма ток.Което е изключено защото акомулатора е нов.След като минат 30-40 мин и леко изтине, пали веднага.Казаха ми че или стартера умира или може и да се размина само с втулки за него.Съвети? Благодаря предварително и се извинявам за неграмотно написания пост, но адски много бързам и пиша от телефона :д

    #2
    стартера ти е магнети марели и е много лесен за ремонт.сваляш го и му сменяш втулките и си 6.струват около 4 лева.от това е на 100пр.успех

    Коментар


      #3
      Ако стартера върти нормално,а не пали,и то при загрял двигател,според мен е датчика на коляновия вал.
      Fiat Marea 1.6 16V ELX 2000г.CNG,Opel Antara 2,2 163kc.
      ex:Fiat Regata 1714D;ex:Fiat 125P

      Коментар


        #4
        По това коеот казваш се е стартер от всякъде. Или втулки или шалтерНещо да сте заварявали скоро по колата?
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          ами не е заваряно нищо по колата. А когато е загряла върти супер измъчено.. а може ли да ме ориентирате къде точно е стартера, защото не съм много ориентирам по двигателите..

          Коментар


            #6
            Ей как давате съвети без дори и да знаете каква е колата? Дизел ли е, бензин ли е,що за двигател е поне.
            FIAT FORUM BULGARIA
            Ракията е над политиката

            Видео от Италфест 2011

            Коментар


              #7
              Съжалявам моя грешка. 1.2 бензин

              Коментар

              Working...
              X