Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Здравейте имам нужда от помощ за фаровете на 3 врато Стило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Здравейте имам нужда от помощ за фаровете на 3 врато Стило

    Днес я бях разглобил защото фаровете ми светят на не повече от 5-6 метра пред колата ходих на сервиз и ми казаха не правилно монтирани фарове. Та въпроса ми е следния фаровете могат да се регулират при поставене на ляво и на дясно двете им уши са с каналчете по които може да се приплъзват а третото само ги фиксира. но като и да ги слагам ми остава разстояние или между фара и калника или между централната маска това нормално ли е? А и краищата към калниците фаровете влизат на вътре на 5-6мм че може и повече. Дайте съвет как да ги монтирам без такива разстояния че като ги доближа плътно до маската между калника и фара остава място да си вкарам пръста ):
    over the counter ed treatment

    #2
    Колега, не е нормално да имаш такива фуги! Попринцип калника застъпва фара .... около 1 см!Снимай предницата да видим какво е полужението,защото така без да видим е малко трудно!

    Коментар


      #3
      Ела виж моята за сравнение. Номера ако си го затрил ще ти го пратя на лични.

      Коментар


        #4
        Ето малко снимки
        Прикачени файлове
        over the counter ed treatment

        Коментар


          #5
          Удрял ли си колата, или собственика преди теб, ако е имало такъв. Защото аз на бравата имам такъв проблем, след като се ударихме, преди години и уж майстора неуспя да я докара.
          Fiat Punto`04 1.2 60hp.
          Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
          ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

          Коментар


            #6
            колега този фар определено не стои на мястото си има нещо счупено или криво определено нещо не е наредприлагам ти няколко снимки да видиш как трябва да е
            Прикачени файлове
            Шофирай разумно, на пътя не си сам.
            Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
            Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
            Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

            Коментар


              #7
              Този фар изобщо не си е на мястото !По-добре го свали и разгледай какво е разместено/счупено.Категорично фугата между който и да е елемент около фара не трябва да е повече от половин сантиметър.На твойта снимка може да влезе котка между калника и фара - буквално!ЯВно е удряна тази кола и после е правена колкото да се продаде...или нещо подобно...
              == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

              На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

              Коментар


                #8
                Фара се зкрепва с три болта и една фиксираща стойка , но преди това трябва да се свали бронята.. Определено този фар не стои правилно..
                Fiat stilo 1.6

                Коментар

                Working...
                X