Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сравнение на Либра и Форд Мондео ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Мише, съгласен съм за Волвото...Не е от едно парче дърво, от няколо е Виж таблото все пак, няма финес, само много пластмаса и то сива та сива. Може да е най здравата кола, ама като седна вътре и се чувствам като на пейка - да ти таковам премиума. Пак ще го кажа - послендте няколко години имам десетки хиляди лични км на служебните на жена ми чисто нови коли от премиум марката Авди. Последната беше модела 2013, с изкачащи дисплеи, тва онова и свдем степенен с-троник(автомат). Е супер, ама като седна в леко фриволната вече десетгодишна италианка и се чувствам като на дивана в хола, не наказан на стола зад ученическия чин. Виж за мечоците това не важи, там бирата е друга, ама поне Е класа трябва да е. Цетките и тях ги направиха дървени. А за жената гладахме А класи - е такава грешка на автомобилостроенето рядко се появява. Направо е страшно - все едно караш автобус, ама прав, възседнал мотора...
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #47
      Yavor написа:
      Е супер, ама като седна в леко фриволната вече десетгодишна италианка и се чувствам като на дивана в хола, не наказан на стола зад ученическия чин. .
      Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
      Yavor написа:
      А за жената гладахме А класи - е такава грешка на автомобилостроенето рядко се появява. Направо е страшно - все едно караш автобус, ама прав, възседнал мотора...
      Имаме едно такова служебно - ужас е!!!
      Fiat Punto 1.1-Синята птица
      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

      Коментар


        #48
        Има ли развитие по темата?
        Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

        Коментар


          #49
          а класата е най-големия кензев,който съм виждал,а и има много грозни ,гадни ,чупливи и сложно направени мерцедеси вече

          Коментар

          Working...
          X