Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Причина за повишаване на разхода на гориво при Фиат Пунто1.2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Момчета сега я взех от един по уж добър елкон - човека ми каза че всичко е наред но все пак си мисля че не е ...немога да намеря на ламбата къде е буксата можете ли да ме упътите ...Оказа се че маслото просто е червенеело заради светлината .Значи остана или термодатчика да ми прави мизерии и затова да ми е повишен разхода или ламба контрола ...така ли да разбирам?

    Коментар


      #17
      смени си горивния филтър

      Коментар


        #18
        аз поне разбрах че всички метални горивни филтри вътре са с хартия,така че режи смело маркучите и слагай ладов филтър

        Коментар


          #19
          Аз съм за съединител, тествай го по обстойно!!

          Коментар


            #20
            брачед,тоя катализатор като се задръсти и накрая ша я фърлиш без време,мащай той катализатор

            Коментар


              #21
              ауе някой знае ли какво ще стане ако сипа минерално масло на пунтото 1.2 75 1993та

              Коментар


                #22
                каквото и ако си обуеш вмирисани чорапи-ха-ха

                Коментар


                  #23
                  stambata1982 написа:
                  ауе някой знае ли какво ще стане ако сипа минерално масло на пунтото 1.2 75 1993та
                  колега аз те съветвам да си каваш със 10в40 иначе със 15в40 сега както става студено като запалиш в началото ще ти чукат клапаните

                  Коментар


                    #24
                    Никога не сипвайте това .......http://autodinel.com/media/pics/7700289.jpg

                    Коментар

                    Working...
                    X