Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Затегнал волан Браво 1.9 ТД

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Затегнал волан Браво 1.9 ТД

    Здравейте,колеги!Близо месец не бях карал Бравото (ползвам служебен автомобил).През това време го припалвах в гаража няколко пъти,но не бях го изкарвал.Днес реших да го разтъпча малко и...... проблем!Няма завиване Все едно карам някой камион без хидравлика (не че съм карал ама си мисля ,че ще е точно така).На моменти сякаш освобождава малко и завиването става по-лесно,но може и да си внушавам.Нивото на хидравличното масло си е добре,но до тук са ми знанията.Та.... ще съм ви благодарен да кажете какво да гледам от тук нататък!
    Понякога стоя и мисля.понякога само стоя.......

    #2
    Отвори капачката и гледай дали има някакво движение на маслото,огато работи двигателят.. Би трябвало да наподобява нещо като извиране на вода през дупка в земята, ама без мехурчета, а само течност.

    Коментар


      #3
      Днес имах възможност да погледна.Няма никакво извиране или каквото и да е било!Течността си стои спокойно!Какво може да е станало от стоене?Преди това си работеше хидравликата.
      Понякога стоя и мисля.понякога само стоя.......

      Коментар


        #4
        Щом няма бълбукане значи не ти работи помпата на хидравликата. другия вариант е някой маркуч да се е затапил с мизерии от стоенето, но това ми се струва малко вероятно.
        Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
        Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

        Коментар


          #5
          В казанчето има цедка така че боклук няма как да стигне до помпата.Проверкана помпата и ремъка
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар

          Working...
          X