Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

eееееееехххххххххххоооо как да се включа в някои форум

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Тогава ми кажете къде да и направя диагностика ?, и дали ще стане при положение , че едното гърне е изгоряло вече
    ЗАХАРЧЕ

    Коментар


      #17
      Та да си дойдем на думата :D Моят съвет е закарай колата в сервиз ,ще си спестиш изненадата като смениш дадена част и проблема си остане Правил съм го и знам за какво става въпрос :D А що се отнася до добър сервиз ,то на околовръстното на разклона за панчарево има много добър сервиз на Фиат!там ще ти решат проблема!Хайде успех и пак извинявай за грешката :D :D - за Костинброд де :D
      Fiat Grande Punto

      Коментар


        #18
        Страшно е бате ,че няма кой да ти каже какво да правиш.В другите форуми помагате на всеки , а на мен няма кой да ми каже какво да правя?
        ЗАХАРЧЕ

        Коментар


          #19
          Само да не те объркам къде точно се намира!
          Fiat Grande Punto

          Коментар


            #20
            Ще ти помогна с каквото мога!За съжаление твоят проблем не съм го имал/и по-добре/ и няма как да ти помогна
            Fiat Grande Punto

            Коментар


              #21
              Къде в Надежда ?
              ЗАХАРЧЕ

              Коментар


                #22
                Къде на околовръсното точно се намира и как се казва сервиза?
                ЗАХАРЧЕ

                Коментар


                  #23
                  Мисля ,че се намира на разклона за Панчарево!Но аз лично не съм ходил там!От хора във форума съм чувал ,че били много добри!Потърси в Google нещо за адрес на сервиза и т.н.!Знам ,че е официален сервиз на Фиат,Алфа и Ланчия мисля!Дано да съм ти полезен с инфото!чао
                  Fiat Grande Punto

                  Коментар


                    #24
                    galexa написа:
                    пълна инжекция е, и не е от потенциометъра!!!
                    Дай повече данни за този мотор, например номер на мотора,за да разбера с каква система е , понеже 1.4i няма пълна инжексия!

                    Коментар


                      #25
                      ама и аз бях сигурен ,че не е пълна инжекция!Кой колега писа ,че е инжекцион! Доколкото знам 1.4 е моно като моето Типо!Така ,че колежке ако ти играят оборотите на празен ход имаш същият проблем като моя-потенциометър!Ти казваш ,че пали трудно , а след това се форсира сам до 4-5 хил.оборота!Това за паленето може да е заради куп причини - ъгъл на запалване , свещи, бензинова помпа проблем с компютера и много други!Но ако това ти прозвучи успокояващо по-добре е ,че двигателят е моноинжекция ,че ако беше пълна - там проблемите се решават много по трудно от финансова гледна точка :D
                      Fiat Grande Punto

                      Коментар

                      Working...
                      X