Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос -смяна ДВГ Punto Mk1 от 1.4Т към по-малък

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос -смяна ДВГ Punto Mk1 от 1.4Т към по-малък

    Здравейте колеги не намерих подобна тема, а ми предстой подмяната на ДВГ 1.4 турбо.Въпросът ми е двигател 1.1, 1.2 от Mk1 пасват ли на коша, трябва ли да се преправя нещов него, ако трябва какво е? Ако някой е правил подобен ремонт моля да го сподели с мен.Знам че ми трябват освен "ДВГ"- инсталация, бенз. помпа, полуоски, главини предни, ECUВероятно няма да е само това, за това искам някое по компетентно от мен лице за отговор.Надявам се съм обяснил ясно и кратко това което искам да направя.Благодаря за вашите съвети предварително!
    Fiat Punto 1.4 GT
    Mitsubishi Galant 2.5 V6 Automatic

    #2
    Никой ли не може да ме посъветва нещо по въпроса Колеги ? Yellow_Flash_Colorz_PDT_13
    Fiat Punto 1.4 GT
    Mitsubishi Galant 2.5 V6 Automatic

    Коментар


      #3
      Във всички случаи по-добре смени колата. по малко главоболия и по-евтино. Е освен ако не го правиш за упражнението.
      Fiat Bravo 1.9 TD100

      Коментар


        #4
        При положение, че вече ми е стъпила повече от колкото съм я купил за ремонт и основно на ДВГ, не мисля, че е удачно да я продам на тази безценица вече.За самата смяна с друг мотор, ще го правя в сервиз в който няма да ми вземат и стотинка, защото ще го правя аз, главоболия се надявам да нямаи точно за това се интересувам дали двигател 1.1 или 1.2 пак от Mk1, ще пасне, както 1.4 турбото на мястото за тампоните.Не вярвам някой да не е сменял двигател тук от форума, макар и на друга кола?
        Fiat Punto 1.4 GT
        Mitsubishi Galant 2.5 V6 Automatic

        Коментар

        Working...
        X