Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Акумулатор за пунто? Какъв?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Акумулатор за пунто? Какъв?

    За пунтото от подписа ми имате ли представа какъв акумулатор да си взема, че сегашният нещо се опитва да се предаде сутрин в студовете?
    Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

    #2
    Акумулатор 44 Ah независимо на кой от българските производители/Монбат, Искра, Старт/. и мисля че няма да сбъркаш.
    Punto SX 1.1 55

    Коментар


      #3
      А колко горе-долу струва такъв акумулатор 44 Ah?
      Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

      Коментар


        #4
        Принципа, май е горе-долу колкото ампер/часа е - толкова левчета да е ... Но тренда е маааалко нагоре...
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #5
          Около 50-55 лв. Въпреки че на места необслужваемите /капсулованите/ достигат до 60 лв.Едно време съществуваше понятието цена на акумулатор 1лв/Ah - да ама вече твърде се разминава. Лошо нещо са цените.
          Punto SX 1.1 55

          Коментар


            #6
            Punto SX написа:
            Около 50-55 лв. Въпреки че на места необслужваемите /капсулованите/ достигат до 60 лв.Едно време съществуваше понятието цена на акумулатор 1лв/Ah - да ама вече твърде се разминава. Лошо нещо са цените.
            Дам, особено когато все се вдигат
            N.Y. State of Mind

            Коментар


              #7
              Аз взех някъкъв Гигават уж немски за сега е добре но като почнат студовете ще видим на цена малко по скъп от българският.Просто БГ марките се убедих че е на късмет и се отказах
              Аlfa Romeo 145 1.6 BOXER 103hp

              Коментар


                #8
                LuckyMan написа:
                Аз взех някъкъв Гигават уж немски за сега е добре но като почнат студовете ще видим на цена малко по скъп от българският.Просто БГ марките се убедих че е на късмет и се отказах
                гигавата са си доста добри акумолаторчета и моя следващия ще е такъв взимал съм на приятели и са изпитани
                TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                UNO 1.0 FIRE

                Коментар


                  #9
                  ХА ЧЕТЕ ЗА ПУТОТООООО

                  Коментар


                    #10
                    Това го прочетох много пъти... но пак не разбрах - за моето пунто пише 40Ah, а ще му стане ли нещо ако си купя 55 Ah или трябва да си търся точно 40Ah?
                    Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

                    Коментар


                      #11
                      40 трудно ще намериш, по-скоро си вземи 44, защото ако е правено за по-малки акумулатори 55 може просто да не се събере!За мен 44 амперчаса е оптималният вариант за пунтото!
                      N.Y. State of Mind

                      Коментар


                        #12
                        Re: Акумулатор за пунто? Какъв?

                        heraldita написа:
                        За пунтото от подписа ми имате ли представа какъв акумулатор да си взема, че сегашният нещо се опитва да се предаде сутрин в студовете?
                        Виж на сайта до подписа ми, на "полезно+" , тема " консултации" има зададен точно въпрос за такова Пунто, а в самия сайт ще намериш инфо и за акумулаторите EXIDE

                        Коментар

                        Working...
                        X