Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Амортисъори за Брава 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Амортисъори за Брава 1.6

    Някои може ли да ми препоръча къде в Пловдив мога да си сменя амортисъорите на Бравата. Скоро бях на диагностика и ми казаха че и четерите са за смяна. Иначе въобще не съм и предполагал че са за смяна, колата си вози добре и не да ва никакъв повод че са отишли. Знаете ли и какви са признаците за това.
    1.6 16V

    #2
    Re: Амортисъори за Брава 1.6

    psihopatcheto написа:
    Някои може ли да ми препоръча къде в Пловдив мога да си сменя амортисъорите на Бравата. Скоро бях на диагностика и ми казаха че и четерите са за смяна. Иначе въобще не съм и предполагал че са за смяна, колата си вози добре и не да ва никакъв повод че са отишли. Знаете ли и какви са признаците за това.
    Аз на тия тестери не им вярва. Предната част на колата возеше като каруца. Отидох на тест и ония вика не предните, а задните са за смяна. Смених задните и се подобри задната част, но предната част пак си беше както преди. Писна ми накрая и смених и предните. Разликата беше голяма, а единия преден, за който ми казаха, че бил като нов, беше блокирал. Реши си сам и не се води от тия тестове.

    Коментар

    Working...
    X