Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Заслужава ли си? Fiat Brava 1.6 16v 2000г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    pook написа:
    Всичко е така имаше слаби удари отпред по бронята ама нищо сериозно. Колата е на баща ми. Ходил е с нея до работа и обратно за това не са много километрите мисълта ми беше, дали е добра цената от 6500лв.
    Е, сега ако е на баща ти и той ти я продава, парите са страшно много! Виж за 1500-2000 лв става и то при условие, че му ги дадеш на разрочено плащане....на лизинг!!! Ако искаш даже му покажи този мой пост! Аз на моя ... му дадох едно Рено 5 дизел, сега мисля да купувам СЕДИЧИ, ама Пунтото ще му го оставя, не обичам да продавам коли!
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #17
      Е то е ясно дал съм му 4- ри другите по -натам. Ам все ме гложди така добре ли е? 6500 - общо.

      Коментар


        #18
        pook написа:
        Е то е ясно дал съм му 4- ри другите по -натам. Ам все ме гложди така добре ли е? 6500 - общо.
        Добре е бе пич, щом колата си има история, била е пред погледа ти, знаеш какво и е правено, кога са сменяни маслата, къде е ходила на сервиз, добре е, поне не играеш на рулетка като купуваш машинката.Добре е взимай я!
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар


          #19
          Ok мерси. Това какво значи ABS и 2 въздушни възглавница за да отговаря на изискванията, влизащи от 01.01.2007

          Коментар


            #20
            Nino написа:
            pook написа:
            Всичко е така имаше слаби удари отпред по бронята ама нищо сериозно. Колата е на баща ми. Ходил е с нея до работа и обратно за това не са много километрите мисълта ми беше, дали е добра цената от 6500лв.
            Е, сега ако е на баща ти и той ти я продава, парите са страшно много! Виж за 1500-2000 лв става и то при условие, че му ги дадеш на разрочено плащане....на лизинг!!! Ако искаш даже му покажи този мой пост! Аз на моя ... му дадох едно Рено 5 дизел, сега мисля да купувам СЕДИЧИ, ама Пунтото ще му го оставя, не обичам да продавам коли!
            Кво стана с Дайхацу А що пък не вземеш да му хвърлиш една оферта на твоя син, да му продадеш Пунтото - може пък да се хване и пари да изкараш

            Коментар


              #21
              pook написа:
              Ok мерси. Това какво значи ABS и 2 въздушни възглавница за да отговаря на изискванията, влизащи от 01.01.2007
              http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=9291&highlight=2007

              Коментар


                #22
                doofiat написа:
                Кво стана с Дайхацу А що пък не вземеш да му хвърлиш една оферта на твоя син, да му продадеш Пунтото - може пък да се хване и пари да изкараш
                Ми к’во, разлюбих го откакто Pinko168, каза че не бил карал по-невървяща кола... и може би има право.Само 105 кс.Сега сме на вълна СЕДИЧИ или ГРАНД ВИТАРА, но май ще отидем към ALBEA 1.3 мултиджет!! Изборът на РЕАЛИСТА!!!! Не знам, онова малкото /ПУНТОТО/ не може да ме ядоса ве, да го сменя!!! Върви и не се троши... ма то май трябва да стане като във вица дето един жена му много го слушала и той все-не можел да и намери кусур.Идва си отработа, салатката, ракийката сервирана,вечерята сготвена,сервираная, а бе всичко на 6.Чудил се той.. и и казал "ЛАЙ МА"....и тя "джаф-джаф"..... МА ТИ КОЙ ЩЕ ЛАЕШ МА! Отговаря той и нататък е ясно!
                SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                Коментар


                  #23
                  pook написа:
                  Е хайде взех фиатката. Спазарих я с бащата за 6500лв. Оказа се че е без ABS и е с един air/bag. Със сменени всички течности филтри и ремъци. На 60000км реални.Климатроник ел. огледала - стандартното оборудване. Отзад пише SX.Има малки външни косури. Нищо сериозно.Март 2000г. нова закупена. Произведена февруари 1999г.Модела с 103 коня.И 4 зимни гуми с джанти.1xAirbagЕл. ОгледалаЕл. Стъкла - предниИмобилайзерМеталикСерво управлениеХалогенни фаровеЦентр. заключванеЧупещ се волан.Аларма. Така справедливо ли е или още да го карам да намалява?
                  Да ти е честита! Цената е супер, още повече, че колата ти е била досега пред очите :P . Може би като я покараш една година и ще се разубедиш да я продаваш .
                  BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                  Среден разход на газ

                  Коментар


                    #24
                    Nino написа:
                    doofiat написа:
                    Кво стана с Дайхацу А що пък не вземеш да му хвърлиш една оферта на твоя син, да му продадеш Пунтото - може пък да се хване и пари да изкараш
                    Ми к’во, разлюбих го откакто Pinko168, каза че не бил карал по-невървяща кола... и може би има право.Само 105 кс.Сега сме на вълна СЕДИЧИ или ГРАНД ВИТАРА, но май ще отидем към ALBEA 1.3 мултиджет!! Изборът на РЕАЛИСТА!!!! Не знам, онова малкото /ПУНТОТО/ не може да ме ядоса ве, да го сменя!!! Върви и не се троши... ма то май трябва да стане като във вица дето един жена му много го слушала и той все-не можел да и намери кусур.Идва си отработа, салатката, ракийката сервирана,вечерята сготвена,сервираная, а бе всичко на 6.Чудил се той.. и и казал "ЛАЙ МА"....и тя "джаф-джаф"..... МА ТИ КОЙ ЩЕ ЛАЕШ МА! Отговаря той и нататък е ясно!
                    Ти Витара ли каза?!Взимай си Витарката и няма да имаш грижи. Тия Сузита много вървят и не харчат много!

                    Коментар


                      #25
                      Относно тези 60 000 км не ми стана ясно едно: бащата ли ги е навъртял в България? Или той я е купил нов внос на около 50 000 ... вобще дали е имало внос и предишен собственик преди него? Още една подробност - как така хем е произведена 1999та - хем има само на шофьора Въздушна възглавница като те от Юли 1996та са серийно обурудване дори за версия SX две възглавници (с тази на пасажера отпред). Да не би да е внесена 2000та? Странна работа. Над жабката арматурното табло изпъкнало и заоблено ли седи или има вдлъбнато място колкото за поставяне например на дамска чанта?
                      Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                      http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                      Коментар


                        #26
                        niko_ymn написа:
                        Относно тези 60 000 км не ми стана ясно едно: бащата ли ги е навъртял в България? Или той я е купил нов внос на около 50 000 ... вобще дали е имало внос и предишен собственик преди него? Още една подробност - как така хем е произведена 1999та - хем има само на шофьора Въздушна възглавница като те от Юли 1996та са серийно обурудване дори за версия SX две възглавници (с тази на пасажера отпред). Да не би да е внесена 2000та? Странна работа. Над жабката арматурното табло изпъкнало и заоблено ли седи или има вдлъбнато място колкото за поставяне например на дамска чанта?
                        Да в България са навъртяни. Колата е произведена 1999 февруари. Той я взима чисто нова от тук март 2000г. Такава е имало в момента котато е отишъл да я взима с това оборудване.

                        Коментар


                          #27
                          Пфу - тогава значи са реални км. Може за някои пазари оборудването да не е със същите екстри - незнам, но е странно. Радвай се и като се обезцени му казваш, че другите пари няма да му ги доплащаш, а може да му я върнеш ако иска да ти даде 4000 за по-нова ... аз така бих направил. 7000 ми излезе мойта дето е със същите екстри произвадена 6ти месец 1996та бе момче. Отсякъде си на далавера, въпреки, че като е роднина той е можел направо да ти я подари ако не е закъсал нещо за пари ама вие си знаете там.
                          Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                          http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                          Коментар


                            #28
                            Ок мерси да ми е честита

                            Коментар

                            Working...
                            X