Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Заслужава ли си? Fiat Brava 1.6 16v 2000г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Заслужава ли си? Fiat Brava 1.6 16v 2000г.

    За 7000лв. със сменени всички течности филтри и ремъци. На 60000км реални.Климатроник ел. огледала - стандартното оборудване.Има малки външни косури. Нищо сериозно.Март 2000г. нова закупена.Модела с 103 коня.И 4 зимни гуми с джанти.2xAirbagЕл. ОгледалаЕл. СтъклаИмобилайзерМеталикСерво управлениеСтерео уредбаХалогенни фаровеЦентр. заключване

    #2
    Re: Заслужава ли си? Fiat Brava 1.6 16v 2000г.

    pook написа:
    За 7000лв. със сменени всички течности филтри и ремъци. На 60000км реални.Климатроник ел. огледала - стандартното оборудване.Има малки външни косури. Нищо сериозно.Март 2000г. нова закупена.Модела с 103 коня.И 4 зимни гуми с джанти.2xAirbagЕл. ОгледалаЕл. СтъклаИмобилайзерМеталикСерво управлениеСтерео уредбаХалогенни фаровеЦентр. заключване
    Определено е добре! Само километрите не са 60 000! Взимай я! Външен косур не е косур!

    Коментар


      #3
      Ако всичко и е в ред - заслужава си! Няма друга кола 2000 година за такива пари!
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
      Fiat Linea 1.3 Multijet'08
      Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
      http://forum.fiat-bg.org

      Коментар


        #4
        Re: Заслужава ли си? Fiat Brava 1.6 16v 2000г.

        pook написа:
        За 7000лв. със сменени всички течности филтри и ремъци. На 60000км реални.Климатроник ел. огледала - стандартното оборудване.Има малки външни косури. Нищо сериозно.Март 2000г. нова закупена.Модела с 103 коня.И 4 зимни гуми с джанти.2xAirbagЕл. ОгледалаЕл. СтъклаИмобилайзерМеталикСерво управлениеСтерео уредбаХалогенни фаровеЦентр. заключване
        Цената е добра, пъе е и 2000г. аз имам сащата но е 96-та, не мога да се оплача като цяло, но си има косурчхета де, а и не може само да се кара трябва и от време на време да се сменя по нещо, нали знаесх няма лоша кола има лоши собственици
        1.6 16V

        Коментар


          #5
          Забравил съм да добавя има и ABS. Реални са километрите но е карана тук. 1-2 брави са дали фира. Двигателят е идеален. Мното е пъргава. Малко потраква вътре. Май ще я взимам.

          Коментар


            #6
            Цената е добра, но не вярвай на киломерите! Разгледай я подробно в сервиз, или с хора, които са в час!
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #7
              Колата е на башата :D Мисля си ,че малко на горе отделя съединителя. Пре повече ръчка забелязах че премигва лампичката за ръчната. Явно тепърва ще пиша тук.

              Коментар


                #8
                pook написа:
                Колата е на башата :D Мисля си ,че малко на горе отделя съединителя. Пре повече ръчка забелязах че премигва лампичката за ръчната. Явно тепърва ще пиша тук.
                Ще ти е полезно писането и четенето тук, сигурен бъди! А светенето на лампичката може да е от ниско ниво на спирачна течност, или износени накладки.
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #9
                  pook написа:
                  Колата е на башата :D Мисля си ,че малко на горе отделя съединителя. Пре повече ръчка забелязах че премигва лампичката за ръчната. Явно тепърва ще пиша тук.
                  Купувай смело!Моята - нов внос на 132 000км /съмнявам се дали са реални/ с италианска АГУ, без ABS, 96г. - я взех за 5 200 лева преди 3 месеца, но досега за смяна на ангр. ремък, масло, свещи и кабели, ламбда-сонда /170лв/, и др. консумативи + автокаско, гражданска, аларма - общо около 2000лв.Но съм си много доволен от колата :D . Дано и занапред да е така
                  BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                  Среден разход на газ

                  Коментар


                    #10
                    Е хайде взех фиатката. Спазарих я с бащата за 6500лв. Оказа се че е без ABS и е с един air/bag. Със сменени всички течности филтри и ремъци. На 60000км реални.Климатроник ел. огледала - стандартното оборудване. Отзад пише SX.Има малки външни косури. Нищо сериозно.Март 2000г. нова закупена. Произведена февруари 1999г.Модела с 103 коня.И 4 зимни гуми с джанти.1xAirbagЕл. ОгледалаЕл. Стъкла - предниИмобилайзерМеталикСерво управлениеХалогенни фаровеЦентр. заключванеЧупещ се волан.Аларма. Така справедливо ли е или още да го карам да намалява?

                    Коментар


                      #11
                      pook написа:
                      Е хайде взех фиатката. Спазарих я с бащата за 6500лв. Оказа се че е без ABS и е с един air/bag. Със сменени всички течности филтри и ремъци. На 60000км реални.Климатроник ел. огледала - стандартното оборудване. Отзад пише SX.Има малки външни косури. Нищо сериозно.Март 2000г. нова закупена. Произведена февруари 1999г.Модела с 103 коня.И 4 зимни гуми с джанти.1xAirbagЕл. ОгледалаЕл. Стъкла - предниИмобилайзерМеталикСерво управлениеХалогенни фаровеЦентр. заключванеЧупещ се волан.Аларма. Така справедливо ли е или още да го карам да намалява?
                      Всичко е перфектно, лично мен само декларираните километри ме смущават.Ако наистина е на 60 000 реални, то тази кола е престояла много дълго време... причината каква е можеш само да гадаеш.Прегледай машината МНОГО ВНИМАТЕЛНО ЗА УДАРИ!!!!В нашата малка държавица, се въртят средно около 15000-20000 км на година.На колицата просто не и излиза сметката... проучи защо е ТАКА!!!!!Направи справка в http://www.mobile.de/иhttp://www.aut...ЛОГИЧНА КОЛА толкова ли струва, вземи под внимание и ДДС за този мотор...... ако пак сметката не излиза заеби я,копелетата нещо крият!Много хубаво не е на хубаво!
                      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                      Коментар


                        #12
                        Всичко е така имаше слаби удари отпред по бронята ама нищо сериозно. Колата е на баща ми. Ходил е с нея до работа и обратно за това не са много километрите мисълта ми беше, дали е добра цената от 6500лв.

                        Коментар


                          #13
                          pook написа:
                          Е хайде взех фиатката. Спазарих я с бащата за 6500лв. Оказа се че е без ABS и е с един air/bag. Със сменени всички течности филтри и ремъци. На 60000км реални.Климатроник ел. огледала - стандартното оборудване. Отзад пише SX.Има малки външни косури. Нищо сериозно.Март 2000г. нова закупена. Произведена февруари 1999г.Модела с 103 коня.И 4 зимни гуми с джанти.1xAirbagЕл. ОгледалаЕл. Стъкла - предниИмобилайзерМеталикСерво управлениеХалогенни фаровеЦентр. заключванеЧупещ се волан.Аларма. Така справедливо ли е или още да го карам да намалява?
                          Горе пишеш, че си я взел, а долу излиза, че не си я взел. Последно????Иначе и мен ме съмняват километрите и огледай за посукване и задължително диагностика на двигателя и ако може да я покараш един ден ще е най-добре.П.С. Моята Брава като я пазарих бях направил само една осморка на един площад и включих само 1-ва и 2-ра. То си е късмет!!!

                          Коментар


                            #14
                            pook написа:
                            Всичко е така имаше слаби удари отпред по бронята ама нищо сериозно. Колата е на баща ми. Ходил е с нея до работа и обратно за това не са много километрите мисълта ми беше, дали е добра цената от 6500лв.
                            Бреййй бащата ти голяма циция Що не пусне няква примоция? Поне 6 бона, все пак няма ABS и още една въздушна възглавница и не отговаря на изискванията, влизащи от 01.01.2007

                            Коментар


                              #15
                              )))))) Е има други промоции. Така добре ли е или още да го юркам. Май 6500 е добре.Мисля да я карам година и да я продам пак за толква. Това е целта. Има всички докуминти и нещица от прегледи и тн. Това е само за нови коли с ABS идве въздушни възглавници.

                              Коментар

                              Working...
                              X