Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

какви джанти и гуми да си взема

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    какви джанти и гуми да си взема

    Здравейте! Предлагат ми летни джанти 15 цола 195/55,бих ли могъл да ги взема и ако мога дали няма да опират в калника?? колата ми е фиат пунто 1.9 жтд 80 коняГрешен раздел -> ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    освен че са 15 цола, друго пише ли на тях? Примерно J ?Междуболтово разтояниецентрален отворМарка?
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      еми не ги знам,но като отидеме на място слагаме ги гумите и джантите и при пълен ляв или десен ако не опират ги взимаме и ще си караме с тях и така ... Благодаря все пак ! :D

      Коментар


        #4
        Е хубаво де ама ако са от форд бая ще трябва да раздвижвате болтовете, освен това ако централния отвор е по молък от товя ко правим, ходим на стругар ли?
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          не ,не те са оригинални джанти на фиат ..задните гуми са пирели предните марасала или нещо подобно би трябвало да не е проблем

          Коментар


            #6
            sagoto написа:
            не ,не те са оригинални джанти на фиат ..задните гуми са пирели предните марасала или нещо подобно би трябвало да не е проблем
            Е това е друга приказка вече.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #7
              ако станат и ги взема ще кача снимка на тях върху колата..ПОЗДРАВИ !

              Коментар


                #8
                Аз съм със 195/50/15 на такова Пунто, само че 1,2 бензин. При пълен ляв и десен опират леко в подкалниците, но не смятам, че е проблем.

                Коментар


                  #9
                  От форд не можеш ги сложи по никакъв начин Имаш 10 милиметра разминаване и да искаш да ги сложиш няма как... Аз карам с джанти от Опел, централния отвор се престъргва на струг 2мм. за да стане от 56 на 58, отворите за болтовете се разпробиват и само газ
                  Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                  Коментар

                  Working...
                  X