Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Punto mk2 1.9 jtd 80кс. прегрява ли на извънградско

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Хубаво е. Как е извънградският разход при теб. Сега излезе едно 2000-ната, ще ходим да го видим
    Fiat Punto 1.9 JTD 2000 - ex
    Fiat Stilo 1.9 JTD 115 - now

    Коментар


      #32
      hsf написа:
      Хубаво е. Как е извънградският разход при теб. Сега излезе едно 2000-ната, ще ходим да го видим
      Ми честно казано не мога да определя,защото никога не съм го засичал от пълно до пълно.По данни на компа при каране 100/110 ми дава малко под 5 извънграда.Иначе градско мисля че си минава и 6/100

      Коментар


        #33
        От скоро имам Punto 1.9 JTD 80 к.с и показанията на оборотомера и скоростомера са си верни.При 2000 оборота на пета е около 100 даже и отгореПри 3000 оборота между 145-150 км. /много добре се държи при такава скорост за това купе/Има доста дълги скорости, това е нормално май за такъв голям двигател на такова малко купе.
        Punto 1,9 JTD 80

        Коментар


          #34
          boyan_kb написа:
          hsf написа:
          Хубаво е. Как е извънградският разход при теб. Сега излезе едно 2000-ната, ще ходим да го видим
          Ми честно казано не мога да определя,защото никога не съм го засичал от пълно до пълно.По данни на компа при каране 100/110 ми дава малко под 5 извънграда.Иначе градско мисля че си минава и 6/100
          Твойто градско не го брой за градско, На мен в Кубрат градското ми пада под 9 на газ.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #35
            S_BANKOV написа:
            boyan_kb написа:
            hsf написа:
            Хубаво е. Как е извънградският разход при теб. Сега излезе едно 2000-ната, ще ходим да го видим
            Ми честно казано не мога да определя,защото никога не съм го засичал от пълно до пълно.По данни на компа при каране 100/110 ми дава малко под 5 извънграда.Иначе градско мисля че си минава и 6/100
            Твойто градско не го брой за градско, На мен в Кубрат градското ми пада под 9 на газ.
            Е да де ама повече от 2-3 та няма как да се кара.Така че бих казал че гори повече градско в Кубрат от колкото ако карам из Русе Преди ескорта не падаше под 10-11 на газ

            Коментар


              #36
              Да бе единственото задръстване е в сряда по обяд пред църквата
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар

              Working...
              X