Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Цени?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Цени?

    Имате ли представа как вървят цените на труда за смяна на ангренажен ремък. На мен майсторът ми иска 60 лева за смяна на въпросния ремък плюс смяна на предни и задни накладки.
    преди - TIPO
    сега - VOLVO XC60

    #2
    Повечето майстори работят на принципа цена на труд=1/2 цена на части.
    Carozzeria Touring, Milano
    Fiat 124 Touring - моята следваща кола

    Коментар


      #3
      На мен ми смениха ангренайния ремък, ремъка на алтернатора, маслото и 3-те филтъра за 70лв. Смяната на накладките ти може би е към 20-30 лв така, че според мен цената, която са ти предложилие добра.
      "What shall it profit a man, if he should gain the whole world and lose his own soul"
      Кара любимата червена Brava 1,4 12V

      Коментар


        #4
        Смяна накладки е 10лв, ама можеш и да си ги смениш сам!А за ангр. ремък-зависи каква е колата, но по принцип в добър сервиз 50-60лв., на моята сменига двата ремъка и ролката на ангр. за 113лв., като за труд бяха 50.Ама си искай гаранцията!
        N.Y. State of Mind

        Коментар


          #5
          Пичове какво става в тия консултации Трета тема поред се питат неща, които или са разисквани в "Сервизи/Магазини" или в "Спирачни системи" или пък темата е за "Продава".Хайде малко по-сериозно и да не ви мързи да търсите :D

          Коментар


            #6
            madgogo написа:
            Повечето майстори работят на принципа цена на труд=1/2 цена на части.
            Колко ще ми вземат тогава за смяна на семеринга на коляновия вал от към скоростната кутия? 1лв. Много гот.Та за това всичко си е много относително. От 30лв до 300лв. Зависи просто майтора как се оценява. Иначе такава цена, където си обявил ми се струва нормална.
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар


              #7
              Re: Цени?

              dannybo написа:
              Имате ли представа как вървят цените на труда за смяна на ангренажен ремък. На мен майсторът ми иска 60 лева за смяна на въпросния ремък плюс смяна на предни и задни накладки.
              Множко ми се види 60лв за карбураторче... И аз съм с карбураторно типо и мога да ти кажа съвсем точно колко ми взеха за смяна на ангренажен ремък миналата година септември месец. Значи труд - 30лв и ролка - 20лв (ангренажния аз си го носех). Ходя в този сервиз от дълго време и са точни хората. Няма да го споменавам тук за да не стане реклама, ако те вълнува пиши на ЛС да ти кажа телефон/адрес.
              Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
              --- в сърцето завинаги... ---
              Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

              Коментар

              Working...
              X