Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Итал сервиз

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Итал сервиз

    Събирам последни мнения за итал сервиз. мисля да си откарам фиатката там да проверят зацепването на ангренажа. мислех във вантотрейд, ама тама искат 90.00 лв, докато в итал сервиз услугата е 41.00 лв...?
    "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
    (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

    #2
    Темата ти е преместена, незнам защо си я сложил в "Сервизи+". Освен това има такава тема в "Сервизи-", прочети я и си остави въпроса там, така ще е подходящо според мен, а после можеш и да си делнеш темата, ако считаш за нужно...

    Коментар


      #3
      me_to_u написа:
      Темата ти е преместена, незнам защо си я сложил в "Сервизи+". Освен това има такава тема в "Сервизи-", прочети я и си остави въпроса там, така ще е подходящо според мен, а после можеш и да си делнеш темата, ако считаш за нужно...
      да бе верно е че мястото и е тук, защото аз всъщност искам консултация, а не изказвам мнение.относно изтриването нека постои малко да видим хората какво ще ме посъветват, щото преди да я постна, пуснах търсачката на "итал сервиз", ама изкара някакви неща, които не ме ориентираха особено...
      "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
      (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

      Коментар


        #4
        Ами щом така мислиш...http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=65

        Коментар


          #5
          бях написал "итал сервиз" на търсачката и тя изобщо не ми я изкара... Тогава последно по темата - къде освен във Вантотрей (единственото което ме спира да отида директно там е цената - 90.00лв) могат като хората да ти проверят дали ти е правилно зацепен ангренажа?
          "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
          (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

          Коментар


            #6
            Ами освен за Аутоиталия в София за друг компетентен сервиз не се сещам.Но и там не мисля,че ще е евтино.Провери за цени и в DKV в Дружба.
            SKODA 105L '78
            PUNTO 1.2 MPI ELX '94
            FIAT 126p '89
            TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
            GRANDE PUNTO 1.2 '06

            Коментар


              #7
              Итал сервиз... Хм - смениха ми там термостата, горивния филтър, крушка на халоген, накладки... Не мога да се оплача, определено, но нещо не ме оставиха с много добро впечатление - вътрешно, де...Иначе - имай предвид, че на труда и частите се заплаща ДДС - т. е. - каквото ти кажат, умножавай по 1.2 ... Толкова от мен
              Alles in Ordnung

              Коментар


                #8
                Zaphod написа:
                Иначе - имай предвид, че на труда и частите се заплаща ДДС - т. е. - каквото ти кажат, умножавай по 1.2 ... Толкова от мен
                Ако не си фирма,не ти смятат ДДС-то.Поне така беше до преди 2 месеца.Приемчика ми вика-...и ДДС-то,ама ти като не си фирма,няма да ти го пишем...
                SKODA 105L '78
                PUNTO 1.2 MPI ELX '94
                FIAT 126p '89
                TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
                GRANDE PUNTO 1.2 '06

                Коментар


                  #9
                  За итал сервиз имам смесени чувства.На времето при смяна на ремъци ми оставиха единия обтегач на сервото с незатегнати гайки и тропаше но аз си открих сам повредата.Иначе да знаеш че понякога са много туткави.Иди сутринта в 9 точно, ако то каже че има много коли от вчера и криковете са заети, по добре си иди и ела друг ден. Независимо какво ти говори тоя дебел и мнооооого отворен чичко, разни от сорта "работа за половин час".Иначе не са скъпчии, но за всеки случай си снимай разпечатка на услугите, когато плащаш, аз винаги го правя за да няма разглабяне - 5 лева, сглабяне - 5 лева, разглабяне - 5 лева. На времето един го питам: пич, какво е това дето сте го разглобили два пъти а сте го сглобили само веднъж? АААА това ли, абе той колегата е сгрешил бе, нема такова нещо ....
                  Tipo, 1,8 DOHC, 105 hp

                  Коментар


                    #10
                    damianoff написа:
                    Zaphod написа:
                    Иначе - имай предвид, че на труда и частите се заплаща ДДС - т. е. - каквото ти кажат, умножавай по 1.2 ... Толкова от мен
                    Ако не си фирма,не ти смятат ДДС-то.Поне така беше до преди 2 месеца.Приемчика ми вика-...и ДДС-то,ама ти като не си фирма,няма да ти го пишем...
                    Ами аз бях там преди 4-5 дни, направих си устата за това ДДС, но ни звук, ни отзвук...
                    Alles in Ordnung

                    Коментар


                      #11
                      Ами аз бях там преди 4-5 дни, направих си устата за това ДДС, но ни звук, ни отзвук...[/quote]ти сегашното си браво ли си им поверил?
                      "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                      (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                      Коментар


                        #12
                        Аха))) Ами нямаше къде другаде да ми сменят термостата, беше спешно, а във Вантотрейд ми казаха да изчакам 2-3 дни
                        Alles in Ordnung

                        Коментар


                          #13
                          Сменял съм агренажния в АутоИталия обаче на Винарово Колело не на гара Искар и мога да кажа че доста бързо и евтино ми излезе с тяхна ролка и мой ремък беше 50- тина лева... ама това беше преди годниа и половина

                          Коментар


                            #14
                            Capoeira написа:
                            Сменял съм агренажния в АутоИталия обаче на Винарово Колело не на гара Искар и мога да кажа че доста бързо и евтино ми излезе с тяхна ролка и мой ремък беше 50- тина лева... ама това беше преди годниа и половина
                            На Винарово колело си е Италсервиз,а не Аутоиталия.
                            SKODA 105L '78
                            PUNTO 1.2 MPI ELX '94
                            FIAT 126p '89
                            TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
                            GRANDE PUNTO 1.2 '06

                            Коментар


                              #15
                              damianoff написа:
                              Capoeira написа:
                              Сменял съм агренажния в АутоИталия обаче на Винарово Колело не на гара Искар и мога да кажа че доста бързо и евтино ми излезе с тяхна ролка и мой ремък беше 50- тина лева... ама това беше преди годниа и половина
                              На Винарово колело си е Италсервиз,а не Аутоиталия.
                              опс да грешката е моя... В АутоИталия съм сменял само някакви дреболий който съм поръчвал от тях...

                              Коментар

                              Working...
                              X