Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помогнете в избора на лепило.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Полиуретаново лепило за челно стъкло.Ама лепенето на щипки и крачета си е почти невъзможно, заради голямото напрежение в единица сечение.
    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

    Коментар


      #17
      Eee ся, държали са 9г. преди моя милост да ги разлепи Дай марка на това лепило де.
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #18
        Абе...знам си, че ще ме анатемосате, но ще си кажа приказката...Не е ли рапидка да хване и през двете пластмаси не ми го хвали като здравина. Знам за какво питаш Емо. Аз моите кори на Стилото с какво ли не ги лепих, но накрая ми писна на...и взех хубави черни рапидки с тънка и обла глава и си ги завих и оттогава пей сърце В момента на умопомрачението изобщо не ми пукаше как ще изглежда след това. Исках просто да приключи тая драма с корите. То взе че стана много хубаво даже. Е...пазиш линия и разстояние между тях разбира се. Става като оригиналдЪ
        == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

        На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

        Коментар


          #19
          Слав написа:
          Абе...знам си, че ще ме анатемосате, но ще си кажа приказката...Не е ли рапидка да хване и през двете пластмаси не ми го хвали като здравина. Знам за какво питаш Емо. Аз моите кори на Стилото с какво ли не ги лепих, но накрая ми писна на...и взех хубави черни рапидки с тънка и обла глава и си ги завих и оттогава пей сърце В момента на умопомрачението изобщо не ми пукаше как ще изглежда след това. Исках просто да приключи тая драма с корите. То взе че стана много хубаво даже. Е...пазиш линия и разстояние между тях разбира се. Става като оригиналдЪ
          Хехе. Вярно бре, така си е. Аз те подкрепям. Тези черните за гипс картон са перфектни.
          Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

          Коментар


            #20
            Рапидките в някоя друга тема, тука разискваме НАСА технологиите при лепилата.Та до момемтна само варианта с армировката ми допада.
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #21
              http://www.bison.net/en/products/641...Ползвал съм това нещо, купувах го от Бриколаж за 20лв. Лепи много здраво и остава еластично. Едната ти повърхност е порьозна, и мисля че ще стане.
              Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

              Коментар


                #22
                http://vesko.net/pdf/4cr/remont-broni_cqla.pdfТова ще свърши работа.
                Fat Croma 1.9 16v multijet
                Ex..FIAT MAREA 1.8.16v HLX

                Коментар


                  #23
                  Слав написа:
                  В момента на умопомрачението изобщо не ми пукаше как ще изглежда след това. Исках просто да приключи тая драма с корите. То взе че стана много хубаво даже. Е...пазиш линия и разстояние между тях разбира се. Става като оригиналдЪ
                  Това ми напомня вица за инж. Ганев и принципа на тоалетната хартия
                  FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                  Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                  Коментар


                    #24
                    Лепило за стъкла може да си закупиш от много места. Отиваш в първия център на Кобра и си купуваш. Аз бих отишъл до някой дистрибутор на Вюрт и от там също можеш да си купиш каквото искаш. Даже ако дистрибутора е свестен... може и той да ти помогне в избора на точното лепило. Ако ще ползваш лепило за стъкла е добре да намажеш и с праймер.

                    Коментар


                      #25
                      Варианта с каноконлита и армировката не става, явно самия каноконлит в основата не хваща достатъчно здраво.Замислям се дали да не пробвам с :http://www.sun-bulgaria.com/product.php?ProductID=968
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        #26
                        Еми казах ти че няма да стане още в началото, щото и аз го ползвам тук там. И SUN-FIX съм ползвал, само че не течното, което си показал а това дето е като пластелин. Доста е здраво.
                        Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                        Коментар


                          #27
                          Наклепах обилно с екопсидно лепило МОМЕНТ.Чакам да изсъхне хубаво ден-два и ще пробвам.
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            #28
                            Така .... въпросното лепило в предния пост за 24+ часа е все още меко. Напънах го вчера и се отлепи.Последва посещение из строителните хипермаркети и за проба взех следното лепило:БИНГО ! На случаен принцип открих подходящото лепило.Хваща много бързо, залепения детайл го поставям на предварително почистеното място, притискам за няма и минута и хваща много здраво.След 3 часа, както пише на него, детайла не помръдва изобщо.12 часа след лепенето, напъвам колкото мога и по-скоро ще счупя щипката, отколкото да я отлепя.Сега се чудя да направя ли армировка със сода бикарбонат и каноконлит или да не се занимавам. Хвана си много яко.
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              #29
                              Е..., emzo, кво си снимал?Опаковка?Дай да видим цялото чудодейно лепило как изглежда.
                              Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                              Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                              Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                              Коментар


                                #30
                                ебаси,изумен съм-най евтиното лепило дето струва 60-80ст ти е помогнало.дано да е за дълго

                                Коментар

                                Working...
                                X