Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Джанти 14ки от Пунто на Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Джанти 14ки от Пунто на Брава

    Здравейте, някой слагал ли е на Брава/о -то си джантите от снимката? Проблеми? Снимки?

    #2
    Кола

    Те са същите като на Пунто централен отвор е на 98 не би трябвало да има проблем
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      Притеснява ме да не опират някъде, я в спирачен апарат, я някъде другаде? В момента Бравата ми е с плътни дискове, но имам намерение да сложа апарати от 1.8, а там диска е вентилиран и съответно по-широк... те такива са ми притесненията.

      Коментар


        #4
        Ще станат ама обикновенно Пунтовите джанти са с гадно ЕТ. Много прибрани са заради по-малките калници при пунтото и ще седят доста навътре.Иначе ако спирачките от 1.8 са с 257 мм дискове, няма да има проблеми. На тях пасват 14ки.
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          #5
          Re: Кола

          kluchar написа:
          централен отвор е на 98
          ... и гайка на главината номер 66 Посмали малко тоя централен отвор...

          Коментар


            #6
            xctr написа:
            Ще станат ама обикновенно Пунтовите джанти са с гадно ЕТ. Много прибрани са заради по-малките калници при пунтото и ще седят доста навътре.Иначе ако спирачките от 1.8 са с 257 мм дискове, няма да има проблеми. На тях пасват 14ки.
            Тези специално са с ЕТ45,5 което е кофти наистина. Аз търся около 30-35 ама тегава работата...

            Коментар


              #7
              Re: Кола

              ogi28b написа:
              kluchar написа:
              централен отвор е на 98
              ... и гайка на главината номер 66 Посмали малко тоя централен отвор...
              e объркал се е колегата 57.1 или 58.1 мм беше централния отвор а между болтовото разтояние 98 мм.
              >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

              Коментар


                #8
                gemballa написа:
                Притеснява ме да не опират някъде, я в спирачен апарат, я някъде другаде? В момента Бравата ми е с плътни дискове, но имам намерение да сложа апарати от 1.8, а там диска е вентилиран и съответно по-широк... те такива са ми притесненията.
                Аве колега те апарати с вентилираните дискове ще станат ли и на Пунто ?Без подмяна на спирачната помпа ? И тогава ми е гарантирано пребиването като захапе предните гуми , ама пък по яко държат ... "ABS -? Ко?НЕ! нема такива работи" :D
                >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                Коментар


                  #9
                  На Пунто незнам, но на Брава/о стават

                  Коментар

                  Working...
                  X