Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

свети ми лампа !?!?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    свети ми лампа !?!?

    здравейте колеги ПАК колата е марея 1,6 с газ и метан допреди 2 седмици тая лампа започна да свети постоянно докато е запалена а преди като дам на контакт светваше паля и изгасва а сега след като запаля свети постопянно ,другото което наблюдавам е като се опитам да изрежа колата като че ли варви на 3 цилиндара и изведнъж включва 4 тия и побягва ? Лампата е като инжектор впрочем ! хиляди благодарности на отзовалите се !!!

    #2
    Кола

    Само на газ ли е прави и ли и на бензин Каква е газовата имали емулатор за дюзите и ламбда сондата Там понякога прави проблем
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      Да използвам темата на колегата на мен ми се случва тия дни пък да ми свети лампата на ръчната ??
      Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
      Ex.Bravo 1997 1.8 GT

      Коментар


        #4
        Ibiza написа:
        Да използвам темата на колегата на мен ми се случва тия дни пък да ми свети лампата на ръчната ?ъ?
        Долеи си спирачна течност
        Lacia Lybra 2.4jtd 140++ executive
        EX.Fiat Tipo SX 1.6 IE
        EX.Fiar Ritmo 105TC

        Коментар


          #5
          Re: Кола

          kluchar написа:
          Само на газ ли е прави и ли и на бензин Каква е газовата имали емулатор за дюзите и ламбда сондата Там понякога прави проблем
          ловато е газовата имам си емулатор всичко кто че ли си е наред а на бензин незнам защото ми е изгоряла помпата аз карам само на газ и метан на дросела имам един датчик и гледам че е счупен предполагам е от това ?

          Коментар


            #6
            Re: Кола

            kluchar написа:
            Само на газ ли е прави и ли и на бензин Каква е газовата имали емулатор за дюзите и ламбда сондата Там понякога прави проблем
            ловато е газовата имам си емулатор всичко кто че ли си е наред а на бензин незнам защото ми е изгоряла помпата аз карам само на газ и метан на дросела имам един датчик и гледам че е счупен предполагам е от това ?

            Коментар


              #7
              На дросела ти е ТПС-а. Ти как видя, че е счупен?
              "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
              Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
              Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

              Коментар


                #8
                Каква е тази кола дето е на пропан бутан и на метан бе човек?Иначе по темата: мисля, че ти е много газта.
                LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
                ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

                Коментар


                  #9
                  Ми фиат марея приятелю не мосля че е нещо невероятно а, за мнението т за газта до скоро вси4ко си беше перфектно а аз нищо не съм пипал

                  Коментар


                    #10
                    Synthy написа:
                    На дросела ти е ТПС-а. Ти как видя, че е счупен?
                    ми вижда се че е счупена буксата и пластинките едва опират сега съм я стегнал с изолир банд уж временно лампата изгазна а предурпването си остана ,проблема решен на половина

                    Коментар

                    Working...
                    X