Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съединител на фиат пунто за смяна

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Кола

    Все някой ще има от форума с такава отстъпка да свърши работа
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #17
      А дано ... ама надали И все пак ще изчакам някой да пише, а после ще му мисля

      Коментар


        #18
        От Евро 07 бягай далече, няма такива боклуци.
        207 тиква автомат
        новокромаджия 2.4 печка

        Коментар


          #19
          Надке, работят те с тампоните/80лв./ и жилото-ненужни смени, и труда.
          LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
          ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

          Коментар


            #20
            Може да е пък било жилото само, но да са подвели колежката,че е съединителя,затова да са сменили жилото.
            Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

            Коментар


              #21
              Ето какво мога да предложа аз:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=89745&start=15 - съединителят е чисто нов! Комплект!Диска е 180х20, а според каталозите такъв се вгражда в Пунто. Все пак нека колежката да каже какъв двигател и година е колата, защото ако е дизелов или по-мощен бензинов няма да стане
              == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

              На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

              Коментар


                #22
                Вчера си взех колата. Съединителят е сменен, но двата тампона на двигателя не са, а са били закъсани. Така, че търся ляв и десен тампон. Първоначално човека каза 80 лв. за тампони, впоследствие се оказа че са 86 лв и 53 лв. и не ги е сменил....

                Коментар


                  #23
                  Не знам какво ти е Пунтото нито тампоните но моя двигател е 1.1 фиатов и за задния тампон ми искаха 15 лв. и 15 за смяна. Купих го и за 10 мин си го смених но на канал. Така като ги гледам мойте /левия и десния/ няма причина да са по скъпи от задния. Карай си спокойно със закъсаните тампони, и когато намериш време отиди на сбирката на софийските пичове и те ще ти кажат всичко по въпроса.
                  LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
                  ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

                  Коментар


                    #24
                    абе пич къде сравняваш заден тампон с ляв или десен.те са по-скъпи

                    Коментар


                      #25
                      lubo_Y10 написа:
                      ........ и когато намериш време отиди на сбирката на софийските пичове и те ще ти кажат всичко по въпроса.
                      Май това е правилния отговор....
                      Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                      Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                      Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                      Коментар


                        #26
                        veselin10 написа:
                        lubo_Y10 написа:
                        ........ и когато намериш време отиди на сбирката на софийските пичове и те ще ти кажат всичко по въпроса.
                        Май това е правилния отговор....
                        Ок, там съм ... Колкото до тампоните май се продавали в комплект с още нещо и затова са толкова скъпи, не можело да се купи само тампон...А колата ми е пунто 188 1.2 60 коня http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...844&highlight=

                        Коментар


                          #27
                          nadili написа:
                          Ок, там съм ...
                          Само да вметна, че тази неделя - 29-ти среща в София най-вероятно няма да има, защото основното ядро срещащи се ще сме в Хасково. Това не значи, разбира се, че колеги, НЕ пътуващи за Хасково няма да се организират и видят. В никакъв случай не твърдя това!А за въпросните тампони и цената им:Аз, както и Весо 10, а и още куп колеги имаме карти от ФФБ, поименни, които ни дават право на различни проценти отстъпки в дадени сервизи и магазини.В конкретният случай, гледам сумата е 140 лв. и ако отст. е 20 %, това прави 28 лв. надолу. Не е никак малко. При положение, че членският ни внос е 30 лв. за година.(Поне до сега беше толкова). И това е чиста математика и само една от ползите. Както и да е. Това си беше агитация. (На едно място отстъпката е 35% )За срещите - ако искаш, другата неделя да ходим заедно на форумската среща. Надявам се и Весо най-накрая да дойде. Имам да му давам нещо.
                          Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                          Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                          Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                          Коментар


                            #28
                            lhristov написа:
                            (На едно място отстъпката е 35% )
                            Всъщност, даже е 40% :D
                            Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                            Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                            Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                            Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                            Търси се..

                            Коментар


                              #29
                              lhristov написа:
                              nadili написа:
                              Ок, там съм ...
                              Само да вметна, че тази неделя - 29-ти среща в София най-вероятно няма да има, защото основното ядро срещащи се ще сме в Хасково. Това не значи, разбира се, че колеги, НЕ пътуващи за Хасково няма да се организират и видят. В никакъв случай не твърдя това!А за въпросните тампони и цената им:Аз, както и Весо 10, а и още куп колеги имаме карти от ФФБ, поименни, които ни дават право на различни проценти отстъпки в дадени сервизи и магазини.В конкретният случай, гледам сумата е 140 лв. и ако отст. е 20 %, това прави 28 лв. надолу. Не е никак малко. При положение, че членският ни внос е 30 лв. за година.(Поне до сега беше толкова). И това е чиста математика и само една от ползите. Както и да е. Това си беше агитация. (На едно място отстъпката е 35% )За срещите - ако искаш, другата неделя да ходим заедно на форумската среща. Надявам се и Весо най-накрая да дойде. Имам да му давам нещо.
                              Супер А може ли един въпрос: тези тампони на старо не могат ли да се вземат, само тампончетата без другите работи, с които се продават. Примерно от някой, който си разпродава колата на части

                              Коментар


                                #30
                                С тези тампони на двигателя най-често е сложно да се обясни точно какво трябва. Надявам се като прикача снимките да се изясни картинката: Снимка 1. - десен тампон- оферта на лично с.Снимка 2.- ляв тампон-оферта на лично с. Надвявам се да съм бил полезен
                                Прикачени файлове
                                ex. Fiat Marea 1.6 16V
                                ex. Lancia Dedra SW 2.0 16V
                                Lancia Kappa 2.0 VIS

                                Коментар

                                Working...
                                X