Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Инсталиране на волан от коупе на браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ако ти е толко мерак за волан от купе си вземи само воланът без еърбега и си сложи еърбега от купето, няма смисъл да се занмиаваш с глупости само заради 1н волан.

    Коментар


      #17
      еми мерак ми беше волана щото на коупе е много як а и моя е скьсьн и вместо да го тапицирам сметнах че по ефтино и по хубаво щеше да сложа друк волан от друга кола ноооо явно не е толкова просто

      Коментар


        #18
        Svilen90 написа:
        еми мерак ми беше волана щото на коупе е много як а и моя е скьсьн и вместо да го тапицирам сметнах че по ефтино и по хубаво щеше да сложа друк волан от друга кола ноооо явно не е толкова просто
        от пунто гт пасва перфектно, само буксата за клаксона се ползва от бравото че е различна.

        Коментар


          #19
          еее сега трябва да тьрся и волан от пунто то ще ми стьпи на пари се едно да си тапицирам стария волан

          Коментар


            #20
            Svilen90 написа:
            еее сега трябва да тьрся и волан от пунто то ще ми стьпи на пари се едно да си тапицирам стария волан
            Абе в продавалниак (http://prodavalnik.com/sporten-volan...rbag-i25981113) има един продава волан от Купе УЖ пък е 1 към 1 с волана от снимката с пунтото. Май по външен вид не се различават. Интересно ми е що при фланците за спортен волан няма разделения Купе и останалите ФИАТ ми дават само фланец за фиат ...
            >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

            Коментар


              #21
              то от тези ФИат Работи вече глава взе да ме боли

              Коментар


                #22
                Колеги да се похваля наи сетне стана на сякаде ми казваха че няма да стане но един мои приятел си поигра известно време и го напаснахме и стана идеално
                Прикачени файлове

                Коментар


                  #23
                  какво точно напаснахте ?

                  Коментар


                    #24
                    шлиците рязяхме на стария волан и слагахме на тос с препряване на букси и леко престургване на кожа да не опира волана в таблото играчка е ама сьм многооо доволен от волана

                    Коментар


                      #25
                      Малей-й! Някога съм се занимавал с такива глупости а и отделно имам представа от конусно шлицево съединение...
                      LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
                      ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

                      Коментар


                        #26
                        Колега този майстор май наистина знае какво е правел.

                        Коментар


                          #27
                          Стана Перфектно !ако някои иска някви такива препасвания на волани моя приятел го прави в района на варна за 60 лева понеже е голяма играчка

                          Коментар


                            #28
                            Svilen90 написа:
                            Стана Перфектно !ако някои иска някви такива препасвания на волани моя приятел го прави в района на варна за 60 лева понеже е голяма играчка
                            За тез парички си праскам един фланец момо втора ръка че и волан ше си намера... Не си прави магарията евала на майстора се пак.
                            >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                            Коментар

                            Working...
                            X