Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трябва ми снимка на кутията за въздушния филтър на Bravo 1.8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    veselin10 написа:
    Всичко що е 1,6 и 1,8 става.
    Само уточнявам - от пунто 1,8 не става, там всичко е различно.
    punto HGT

    Коментар


      #17
      Значи няма проблем да търся кутия от 1.6 тогава? Понеже нещо не мога да намеря от 1.8, а 1.6 доста повече ги продават на части? Дупките по кутията са същите, като за моите въздухопроводи, така ли? Да не стане накрая, че нещо не влиза или е хлабаво.
      Fiat Bravo 1.8 16V 96'

      Коментар


        #18
        Отиваш в някоя морга с колата и мериш на място, не вярвам някой да ти откаже да видиш нещата преди да ги платиш
        punto HGT

        Коментар


          #19
          Уточнявам. Браво,Брава, Мареа 1,6 и 1,8 са с еднакви долнища на кутиите. Горните части са два вида, малки и големи. Захващането към долната част е еднакво и при двата вида. Аз бях с голяма, сега съм с малка, но няма никаква разлика.Филтрите са еднакви. Това е. За Пунто никой не говори.
          Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
          Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
          Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

          Коментар


            #20
            Значи долнището е еднакво и без проблем ще си взема филтър за колата, който да пасне, само дето горния капак е различен. Демек на 1.6 е по-малък горния капак, а на 1.8 е по-голям, така ли да го разбирам. Или нещо обратното, но това няма да е никакъв проблем. От 1.6 вече съм намерил от 2-3 човека кутията, като за 1.8 въобще не можах да намеря, а къде ли не търсих. Ще взимам една от 1.6 тогава. Мерси на всички.Нещо отделно. Колко струва един панелен филтър? Да отбягвам ли евтините до 20 лева? В интернета виждам някакви филтри на SIMOTA за фиат браво, до 40-50 лева струват. И също така, когато поставям филтъра в кутията, лабаво ли трябва да влиза, или трябва да е опрел плътни по ъглите и да влиза с лека трудност?
            Fiat Bravo 1.8 16V 96'

            Коментар


              #21
              Аз слагам по-евтини филтри и задължително да нямат дунапрен(12-15лв.). Сменям ги на 5000 км. защото съм с обикновена метанова.
              Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
              Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
              Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

              Коментар


                #22
                Бах тая кутия, не мога да я намеря. Всеки ме лъже нещо. http://avtopolis.net/bg/vzduhovod-ma...e.htmlМоже ли някой да погледне дали тази кутия ще стане при мен, понеже отдолу е написано от 1.9 браво/брава...??? Май няма да стане, а?
                Fiat Bravo 1.8 16V 96'

                Коментар


                  #23
                  Ако те устройва цената и е здрава вземаи! Ще стане!
                  ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                  ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                  Коментар


                    #24
                    Ако те устройва цената и е здрава вземаи! Ще стане!
                    ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                    ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                    Коментар


                      #25
                      Щом казваш, че ще стане, ще им пиша за кутията. Дано наистина си пастне като хората, че не знам. Все пак е от дизел.
                      Fiat Bravo 1.8 16V 96'

                      Коментар

                      Working...
                      X