Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

браво 2.0 20в не пали

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Честно казано - не става ясно какво точно се случва. Нагоре има предположение за стартер. А той върти ли мощно и бързо, както когато е студена? Ако върти нормално - на таблото не светва ли контролната лампа за проблеми с двигателя? Ако има проблем с датчиците на кол. и разпределителен вал - не трябва ли да бъде отчетено като грешка и лампата да свети?

    Коментар


      #17
      Да върти си по същия начин както и когато пали като студена чека свети постоянно заради други грешки като клапан на парите на резервоара и датчик на входящ въздух но по сервизите ми казаха че заради нито една от 2те грешки колата няма да запали но те са ми стар проблем и аз също не мисля че причината е в тях

      Коментар


        #18
        а за чек-а които свети на таблото той свети постоянно откакто смених мотора до преди това светеше само когато сам на газ понеже са изкл. инжекторите

        Коментар


          #19
          Днес смених датчика на разпределителния вал и колата пали вече и топла и студена(друг е въпроса до кога де но цял следобед не съм имал проблем) така че най-вероятно е било от него благодаря на всички с мненията си много ми помогнахте най-вече Kaci и ivel

          Коментар

          Working...
          X