Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

багажник /ски/ за браво?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    багажник /ски/ за браво?

    моля, споделете може ли и какъв тип, да се сложи багажник на покрива на браво?също ако знаете, има ли такъв за капака на задния багажник?темата е актуална, все пак идва зимата, а не искам да си драскам покрива с магнитен багажник, знаете, колата трябва да се глези
    Bravo SX TD100, 1997

    #2
    Скоро не съм влизал във форума, но този въпрос зададох в началото на лятото и никой не отговори. На мен ми трябваше багажник за сърф, е и ски и snowboard имам, но скоро не съм ги карал, но да не се отклонявам. Купих багажник за Мarea-та от София ул. "Черни връх"67 Impas56 - www.impas56.com, тел.9625706. Обаждаш се, казваш колата и ти казват-имаме. Близо до тях, на същата улица са Rosignol, които продават багажници точно за ски. Аз си взех Mont Blanc и съм много доволен, ползвам го цяло лято. Успех!
    FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

    Коментар


      #3
      Gugev написа:
      Скоро не съм влизал във форума, но този въпрос зададох в началото на лятото и никой не отговори. На мен ми трябваше багажник за сърф, е и ски и snowboard имам, но скоро не съм ги карал, но да не се отклонявам. Купих багажник за Мarea-та от София ул. "Черни връх"67 Impas56 - www.impas56.com, тел.9625706. Обаждаш се, казваш колата и ти казват-имаме. Близо до тях, на същата улица са Rosignol, които продават багажници точно за ски. Аз си взех Mont Blanc и съм много доволен, ползвам го цяло лято. Успех!
      А за какво ползваш ските лятно време?!
      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

      Коментар


        #4
        За анти-крило
        Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
        Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

        Коментар


          #5
          rustson написа:
          За анти-крило
          А на тия Ваши калинки, има ли място за "анти-крила"
          FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

          Коментар


            #6
            Gugev написа:
            rustson написа:
            За анти-крило
            А на тия Ваши калинки, има ли място за "анти-крила"
            това беше добро ,сори за хахахаха
            фиатче Браво 2.0

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8
                Колега,има и магнитни багажници за ски,които са универсални,тъй че проблеми няма-само сняг и пари за лифтове да има :D
                Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                Коментар


                  #9
                  все пак благодаря за информацията, че има багажници за бравото, защото знам за модели на други марки, където единствената опция е магнити
                  Bravo SX TD100, 1997

                  Коментар


                    #10
                    толкова време седи тоя топик и никакви отзиви а зимата иде и с нея и ски сезона. значи аз намерих инфо за багазник, ама тои се подпира на гумената лента на покрива и с една скоба се захваща през вратата, тоест въпреки че пише че е за браво/брава, не ми е ясно как ще стане на бравото, като има само две врати.някой от вас имал ли е опит с такива багажници на браво? моля, споделете, вече стана належащо колегите, които са и скиори или сноубордисти ще са ми съпричастни, сигурен съм :D
                    Bravo SX TD100, 1997

                    Коментар


                      #11
                      няма багажници ! аз миналата зима търсих и намерих един за 450 лева ,което не ме устройваше !махбитните е най добре 80-90 лева са и грам бе драскат боята като слагаш ските внимаваш самите ски да не опират някъде в тавана и като стърчат назад ,да не вземе да си отвориш багажника
                      фиатче Браво 2.0

                      Коментар


                        #12
                        с магнитните багажници имам два проблема:1. сутрин, като е мн студено и има скреж по колата, трябва яко да я почистиш и подсушиш преди да сложиш магнита, за да хване добре и да не си надереш покрива ако има прах, което си е трудоемка процедура2. има място само за 2 чифта ски това означава, че трябва да си слагам само мойте отгоре но след като другите са толкова скъпи, май не ми остава друг избор.
                        Bravo SX TD100, 1997

                        Коментар


                          #13
                          За нещо от тоя сорт ли говориш?http://www.roofbox.co.uk/scripts/rbvehsel2.php?FiatA това е на Lampa Италия:http://www.lampa.it/eng/Prodotti_scheda.asp?P=20001
                          Настоящата - Ford Focus ST
                          Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
                          Франкенщайн - R.I.P.
                          Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

                          Коментар


                            #14
                            е такива като на втория линк, първите просто се облягат на покрива, а не влизат в гумения улей. Та идеята ми е, как ще ги захвана двете части на достатъчно растояние, да са стабилни ските или борда, след като имам само две врати? може би има някаква пениз, та задната рейка да се захваща около вторите прозорци, защото там има растояние между каросерията и стъклото?изкам да си изясня тези въпроси, преди да инвестирам средства в такова удоволствие, щото не е мн евтино.а иначе имам магнитни на фирмата от втория линк и са мн добри за цената си, само че както споменах в предищните постове, не е много удобен метод за монтиране в планински условия, когато си на планина, пък и се крадат лесно и ти ограничават безопасната скороста до около 100 км, след което ските могат да ти хвръкнат :D
                            Bravo SX TD100, 1997

                            Коментар


                              #15
                              simps написа:
                              с магнитните багажници имам два проблема:1. сутрин, като е мн студено и има скреж по колата, трябва яко да я почистиш и подсушиш преди да сложиш магнита, за да хване добре и да не си надереш покрива ако има прах, което си е трудоемка процедура2. има място само за 2 чифта ски това означава, че трябва да си слагам само мойте отгоре но след като другите са толкова скъпи, май не ми остава друг избор.
                              чистене на прах и подсушаване ли ?? значи на моя багажник това с магнита е едно мекичко ,като на времето лепенките ТИП-ТОП !! никога ама никога не съм подсушавал покрива ,чистил или т.н. сутрин само си ги залепвам и готово !и като пристигна на ски-те си ги свалям (слагат се за 5 минути )А това че са за два броя ски нищо не ти пречи да се вземеш още един за другата страна !Малко свири като караш по бързо ама 4 броя ски за бравото си е нормално ,като се има предвид ,че не могат да се качат повече от 4-ри човека с екипировката !!!p.s.и айде стягай екипа ,че време не остана ,ски сезона тропа на вратата
                              фиатче Браво 2.0

                              Коментар

                              Working...
                              X