Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем със скоростната кутия!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем със скоростната кутия!

    Имам някакъв проблем със скоростната кутия.Маааалко трудно включва на 1-ва, на 5-та лоста трябва да е максимално в дясно, иначе пристъргва, а на задна НЯКОЙ ПЪТ не иска да включи и бая трябва да я напъна за да влезе. Друг път на задната нищо и няма. От какво може да е?Правя сравнение с по-старта ми кола( Мазда 323, преди 90-та), която беше в доста по-лошо техническо състояние, но пък скоростите и влизаха веднага!
    Coupe 1.8 16V

    #2
    Преди всичко трябва да си провериш съединителя в, какво състояние е. Може с малко натягане на жилото проблемът да изчезне. А иначе... не искам да те плаша, но фиатите не се славят с особенно здрави скоростни кутии! Аз лично вече смених моята!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Re: Проблем със скоростната кутия!

      RAADOO написа:
      Имам някакъв проблем със скоростната кутия.Маааалко трудно включва на 1-ва, на 5-та лоста трябва да е максимално в дясно, иначе пристъргва, а на задна НЯКОЙ ПЪТ не иска да включи и бая трябва да я напъна за да влезе. Друг път на задната нищо и няма. От какво може да е?Правя сравнение с по-старта ми кола( Мазда 323, преди 90-та), която беше в доста по-лошо техническо състояние, но пък скоростите и влизаха веднага!
      и аз съм така.просто са им болка на фиат.няма сравнение с японските.преди това карах тойота.
      punto 1.2 16v sporting

      Коментар

      Working...
      X