Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo 1.6,16V-прецака се на бензин...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Bravo 1.6,16V-прецака се на бензин...

    Колеги,вчера ми свърши газта и вкл. на бензин....МАЛЕЕЕ,ами тя колата не ще да върви.Тресе,тропа,няма мощност,бачка на 3 цилиндъра,гасне....абе мамата си е таковало.....Последно я карах на бензин преди около 2 седмици.Отвреме навреме си я паля на бензин.Проблем досега не съм имал.Какво си мисля,че може да е:1.Запушена дюза на цилиндъра,2.Недостатъчен дебит на бенз. помпа(филтъра не е със сигурност запушен щото е нов),друг вариант-може би ламбда сонда....къде мислите,че е проблема.Аз мисля да отида на диагностика и там май ще ми кажат най-добре.Моля ви,ако можете да ми помогнете със съвет или ако на някой му се е случвало да пише!пс Дали да не сипя от онези добавки за отпушване на дюзи или ще сбъркам?!?!ТЕНКС предварителноsasco

    #2
    имаш ли емулатор на дюзите?
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      имам универсален емулатор на дюзите за газта...дали оттам нещо не ебава цялата с-ма на бензин?

      Коментар


        #4
        Колега имах същия проблем и нещата се оправиха с добавка редекс в по големи количества.Оказаха се дюзи въпреки че моята пали задължително на бензин.Моя съвет е да сложиш добавка и да я покараш малко на бензин около 100 км примерно.В бош и динекспрес правят друго- разкачат помпата и директно към дюзите включват някаква течност и оставят колата да работи 10 тина минути.това е от мен като съвет .сподели какво е станало като оправиш колата.
        HONDA I-VTEC

        Коментар


          #5
          и като профилактика, тъй като се пали на бензин - ползвай V-Powerако е от това разбира семоже и емулатора да е направил мизерияно пък ако беше той, щеше като караш на газ да ти светне лампата
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            и мойта един ден не искаше да работи на бензинна следващата сутрин си запали на бензин, нямам емулатор...свети лампата на газ, на бензин неоставям си колата вечерта задължително на бензинда поразцъка дюзата малко
            2004 Audi A6 4F
            2002 Lancia Y

            Коментар

            Working...
            X