Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптичен тунинг - Уно ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Оптичен тунинг - Уно ???

    Здр. Колеги , реших се да направя оптичен тунинг на Уното. Но където и да питам за брони и прагове и вежди никой няма за Уно. Тук в тази тема искам да ми дадете предложения за оптичния тунинг . Каква предна и задна броня да сложа от къде да ги купя и.т.н. Много се колебая дали да бъде изчистено със заоблени форми или да има стърчащи елементи( крило , крило добавка към бронята итн)В SIGI тунинг ми обявиха някакви фантастични цени от порядъка на 300 лв за предната броня и 200 лв за задната като се има нпредвид че ще сложи само добавка към моите брони. Ще сложа няколко снимки разработени на компютър за да имате някаква представа за това което искам да се получи.Ще ми бъде от полза дори ако давате линкове към сайт със добре изпипани уно-та.Така съм замислил да изглежда отпред решетката и капака(като към капака ще има въздуховод)http://snaiperchak.data.bg/UNO%20tuning/Uno%20front(gril%20and%20hood).JPGТака съм замислил да изглеждат отзад стоповете (оригиналната квадратна форма не ми допада)http://snaiperchak.data.bg/UNO%20tun....JPGНякой ако има познати които се занимават със оптичен тунинг и могат да помогнат да пишат.Всеки един коментар ще ми бъде от полза.П.П: Ще сменям цвета на колата мисля да бъде златисто жълт ( като на Пежо 407 ) но към златистото жълто ще добавя лилава перла. Пробвах като ги смесих и после пръснах една капачка на резервоар в сервиза и се получи нещо маниакално на слънце изглежда като хамелеон. Ще постна по късно снимка на капачката за да придобиете представа за цвета. Цвета е коренно различен на слънце и на сянка.Чакам менния и препоръки
    Всяко едно Уно Tурбо си мечтае като порасне да стане Делта Интеграле :D
    IHI,Mitsubishi,KKK,Garrett,Holset,Turbonetic's
    1.Uno 1.3 turbo FORZA ITALIA
    2.Audi B4 1.6 (ежедневка)

    #2
    Искам да видя цвета, за който говориш! Моляте дай снимки от различен ъгал и с добро качество ако е възможно...колкото до колата ти по добре и сложи само едни голЕми джантури и забрави за пластмасата [= сложи си ако има оригинални брони на абарт другото са глупости и рядко стават красиви

    Коментар


      #3
      bscsystem написа:
      Искам да видя цвета, за който говориш! Моляте дай снимки от различен ъгал и с добро качество ако е възможно...колкото до колата ти по добре и сложи само едни голЕми джантури и забрави за пластмасата [= сложи си ако има оригинални брони на абарт другото са глупости и рядко стават красиви
      Понеделник ще мога да сложа снимки на цвета , ще пръсна някои по голям елемент да се види по-добре.
      Всяко едно Уно Tурбо си мечтае като порасне да стане Делта Интеграле :D
      IHI,Mitsubishi,KKK,Garrett,Holset,Turbonetic's
      1.Uno 1.3 turbo FORZA ITALIA
      2.Audi B4 1.6 (ежедневка)

      Коментар


        #4
        ...

        Коментар

        Working...
        X