Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Покупка на Stilo 1.6 16 V бензин, мнения и съвети?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Покупка на Stilo 1.6 16 V бензин, мнения и съвети?

    Здравейте, нов съм в форума предстои ми купуване на първия автомобил насочил съм се към въпросното Стило . Моля за съвети и мнения. Искам колата да е бензинова.П.С. С търсачката открих други теми , но са стари и мненията са доста разнородни за това си позволявам да пусна нова такава.

    #2
    Успех в избора, но все пак - запознай се с правилата на форума и описанието на разделите. Темата ти е с неясно заглавие и не е в правилния раздел. Местя я и редактирам заглавието.На бензин ли смяташ да я караш, или ще монтираш газ/метан?

    Коментар


      #3
      Ще то гори с 1литър под 1.8 , но ще върви доста по-малко.Предвид, че 1.6 и 1.8 са на една цена - твърдо зад 1.8.Най-добре 2.4, кеф ти автоматик, а и моделите с 2.4 са с всички екстри за модела или около 90% от екстрите.
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #4
        Смятам да монтирам и газова уредба. Модел 2001-2003 добре ли са какви проблеми възникват ? Благодаря на модератора за корекцията и не триенето на темата.

        Коментар


          #5
          2003г ако е 1 проблем по-малко ще има.Газта трябва да е скъпичка, с ОБД.1.8 може да мине и с по-евтин ГИ.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            1,4 мотора не представлява ли интерес? Икономически е доста по-изгоден от 1,6, но е и по-спънат.
            Play Golf ,but not drive golf!!!
            Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
            C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

            Коментар


              #7
              Re: Покупка на Stilo 1.6 16 V бензин, мнения и съвети?

              yotoww написа:
              П.С. С търсачката открих други теми , но са стари и мненията са доста разнородни за това си позволявам да пусна нова такава.
              Съгласен съм, че с търсачката малко особено се работи, но пък трябва и да се почете повечко.Скоро, наистина много скоро бистрихме този модел на Фиат. Ето две теми, но точно тази, в която аз писах не я намирам все още. Ще потърся още малко по-упорито.ЛИНКЛИНКП.С. Съжалявам за дългите линкове, но все още не мога да се справям с Цък и Цък :D Не цъкайте, няма линкове!Ето я и другата, скорошната тема.http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...654&highlight=
              Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
              Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
              Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

              Коментар


                #8
                Използвай http://goo.gl или друг подобен.

                Коментар


                  #9
                  Машини сте! Доста са разнородни мненията , до колкото виждам, но всички ми се струват обективни. Смятам, че това ще е колата, сега остава да открия и вярното Стило и да ви се похваля! Мерси!

                  Коментар

                  Working...
                  X