Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мога ли да лепя фолио на задното стъкло?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    M5kov написа:
    didich, как ти се получава все по две мнения да пускаш
    А де и аз това се учудих, дано Оги ми изстрие и другото второ мнение в другата тема.Единствения път в който са ми правили проблем беше, че при едно спиране /бяха трима в една задънена улица в студентски град/ ме накараха да отворя багажника и като видяха, че имам газова уредва се заядоха, защо не съм си бил лепнал стикера от външната страна на стъклото, защото от вътрешната не се виждал от фолиото, след 5 приказки и разни оправдания всеки пое по-живо по-здраво /стикера още ми е от вътрешната страна и не се вижда все така, никой не може да познае, че колата е с ГИ
    punto HGT

    Коментар


      #17
      Никъф проблем , затъмнил съм задните и страничните с най-тъмното фолио 7 % и отделно на задното имам и лепенка сенник ... Минавам прегледи мрегледи и никой не ми прави проблеми нито КАТ ... Карам вече 2 години така ...
      >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

      Коментар


        #18
        Целта на такива теми е да се проследят законовите разпоредби, свързани с поставения въпрос и на тяхно основание да се отговори на автора дали нещо е разрешено или не. Каква е ползата да му кажат 20 човека, че минават прегледи и полицаите не им правят проблеми, ако всъщност това е забранено? Все едно да кажеш, че караш редовно със 160-180, никой не те спира и не си получавал честитки. Това не значи, че е позволено и че ако друг го направи - ще има този късмет да не го глобят. В тази връка - написаното от теб нищо не доказва и не помага на автора да се ориентира дали има право да го прави или няма. didich - вече не трия нищо, батка! Вчера един от писателите ми направи забележка че трия и вече не пипам нищо. А и нямам право да трия, че е в нарушение на правилата на форума, които уж трябва да спазвам

        Коментар


          #19
          ogi28b написа:
          didich - вече не трия нищо, батка! Вчера един от писателите ми направи забележка че трия и вече не пипам нищо. А и нямам право да трия, че е в нарушение на правилата на форума, които уж трябва да спазвам
          След като потребителя е съгласен мисля, че няма да има проблем не мисля, че се нарушават правилата, а пък и все пак става дума за повтаряне на едно и също нещо, тоест и да изстриеш едното другото си остава Мисля, че на колегата му се цитира закона, съответно се изказаха мнения и от хора, които имат фолио, тоест дадени са и практични съвети, не само суха теория, мисля че темата се изчерпа още на 1-вата страница.Имам едно предпожение, цитира се закона в една тема и се прави като важна в самия раздел за да може след 1 месец да не се отваря същата тема
          punto HGT

          Коментар


            #20
            Ми то и ТУНИНГА е не законен ама всички ни сърбят ръцете и си преправяме колите малко или много. Ако трябва всичко да е законно трябва да минаваме всички технотест ... И тогава ебати кефа от сериния кош ако не мога да си модефицирам каруцата и да пипам нищо по нея.
            >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

            Коментар


              #21
              Виж как започва авторът:
              slider6 написа:
              Здравейте. Искам да ви попитам дали е позволено да си лепна фолио на задното стъкло.
              Това имах предвид. Показахме му какво пише в разпоредбите. След това - всеки сам си преценява какво и къде да лепи и си носи отговорност. Я си представи - утре го спират, защото като теб е налепил фолио и по предните стъкла, глобяват го, а той как ще оспорва? Ще каже "Ама един от Фиат форума също си е залепил и няма проблеми!"?

              Коментар

              Working...
              X