Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Покупка на Пунто 1 или...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Покупка на Пунто 1 или...

    Здравейте,моля за съвет относно покупката на автомобил до 600-700 лв. Просто ще се кара по 4-5 км. максимум на ден градско и нищо повече.Ще се кара от жена и искам да е нещо по-малко (Рено 19 не мисля, че е вариант). Да бъде сравнително нечуплива, икономична и евтина за поддръжка. Насочил съм се към няколко модела, задължително 4/5 врати, бензинов двигател.1. Рено Клио 12. Фиат Пунто 13. Фиеста4...5... Оставям на васАко някой има желание да сподели мнение и даде съвет относно избора на автомобил спрямо по-горе изброените критерии, моля да го направи.

    #2
    За тези пари е малко трудно да се намерят споменатите от теб варианти. Пунто, Клио или Фиеста дори от 92-93 г. пак са около 1000 лв.Скоро една позната си купи кола, която наистина отговаря на твоите изисквания - 4/5 врати, доста е здрава, евтина поддръжка, що годе е икономична, но и е доста старичка, става въпрос за Опел Астра от ’90 г., мисля че е 1.6 моноинжекция. Взе я за 600 лв и е доста доволна. Но все пак е на късмет на каква ще случи човек.
    Войната по пътищата не спира! Карай умно, стигни жив!

    FIAT Bravo_SX 1.6 16v 103 hp '97 + АГУ LOVATO

    Коментар


      #3
      Колега в никакъв случай рено , тъпанарите искат за старите части цени като за BMW ... Се пак тва е едно келяво рено.
      >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

      Коментар


        #4
        Корса. Ако не е изядена от ръжда, много ще те слуша.............И с ръжда ще те слуша!
        Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

        Коментар


          #5
          Fiat_Punto11 написа:
          Колега в никакъв случай рено , тъпанарите искат за старите части цени като за BMW ... Се пак тва е едно келяво рено.
          Да бе, ти сериозно ли говориш Корса, Ланча Y, и Пежо 306 също са добри варианти.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #6
            S_BANKOV написа:
            Fiat_Punto11 написа:
            Колега в никакъв случай рено , тъпанарите искат за старите части цени като за BMW ... Се пак тва е едно келяво рено.
            Да бе, ти сериозно ли говориш Корса, Ланча Y, и Пежо 306 също са добри варианти.
            Човек имам ренде канго за една келява дръжка на задната врата нова ми искат 100 лева , за стара 50 ... с 300 зора му намерих за 20 от една морга в която небяха много в час със цените. Сега искам да си взема нож от бронята на рено лагуна или еспеис . И пак се почна с циганията .До колкото разбрах някъде около 50 лева струвал нов от дистрибутор. Но се почна с различни цени за на старо , първия ми каза 70 , втория ми поиска 40 , третия ми поиска 100 лева ... Като се порових видях ,че доста се търсят и вървят грубо по 40 лева макар че тая келява гума не прави и 20 лева. Каквото и да съм потърсил за рено се му искат майка си и татко си ...
            >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

            Коментар

            Working...
            X