Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добло,Канго или Комбо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Добло,Канго или Комбо

    Здравейте колеги!Моля за съвет ! Имам нужда да купя за фирмата ми пикап.В момента карам Фиорино 1.7ТД и съм доволен.Какво бихте ме посъветвали да търся.Става дума за втора употреба на цена 5000-6000 лв.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО.

    #2
    Re: Добло,Канго или Комбо

    malkanov написа:
    Здравейте колеги!Моля за съвет ! Имам нужда да купя за фирмата ми пикап.В момента карам Фиорино 1.7ТД и съм доволен.Какво бихте ме посъветвали да търся.Става дума за втора употреба на цена 5000-6000 лв.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО.
    Ми колега освен пунтото имам и КАНГО 1.9Д 65 98 немога да се оплача върви си от към мотор. Само че задния мост е турсионен без пружини уж по меко возел ... Абе квото и да потърся са за рено като части се ми искат пари като за БМВ бахти измислената марка е . За една умряла дръжка ми искахата стара 50 леа нова 100 леа накрая си намерих за 20 от една морга с 300 зора. Оня дем ми хрумна да ползвам нож от рено еспеис като добавка един луд ми иска 70 леа за стара , друг пък 40 ... па та глупава гума не прави повече от 20 ... Иначе нямам забележки за кангото, освен задния мост които държи кам 500-600 кг.
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    Коментар


      #3
      Благодаря!

      Коментар

      Working...
      X