Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ремонт стартер Мареа 1,8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ремонт стартер Мареа 1,8

    Здравейте колеги,Май ще се наложи ремонт на стартера. И както виждам проблем ще е свалянето му. От къде се извършва тази операция?Като завъртя ключа се чува щракване, шум май от вътрене на стартера, он не зацепва. Досега само два пъти ми го направи.Мисля, че е бендикс. Но като го сваля така и така е сложна работа, искам да сменя втулки, бендикс и четки.Втулките лесно ли се сменят и от къде могат да се намерят? Продават ли се и къде, или трябва да се правят?
    Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

    #2
    Втулки се продават но не знам къде ,защо не го занесеш някой да ти смени каквото трябва ,може само да е пълен с мръсотия и да не може да отваря ?
    FIAT TEMPRA 1.6 75HP

    Коментар


      #3
      Здравей колега! За Търговище не мога да те упътя. За Варна се сещам магазина на Франсизкуп, които са специализирани само в части за стартери и алтернатори, както и рециклиране. Намират се на ул. "Ал. Дякович". Дано не се сметне за реклама, просто искам да свърша работа.
      ex. Fiat Marea 1.6 16V
      ex. Lancia Dedra SW 2.0 16V
      Lancia Kappa 2.0 VIS

      Коментар


        #4
        Искам да осигуря втулките преди да съм започнал ремонта. Обаче ми искат номер на стартер и производител. Бихте ли ми написали какво пояснение да дам за Мареа 1.8 1999г.
        Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

        Коментар


          #5
          Втулки не се сменят ей така.След набиването се нуждаят от райбероване.Ако не си сигурен какво трябва да правиш по-добре не го прави.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            на 1,6 е с лагери, не знам на 1,8 дали е същото.
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #7
              pakumba написа:
              на 1,6 е с лагери, не знам на 1,8 дали е същото.
              незнам какво е, и незнам от къде да проверяако някой има номер на стартер или знае какво е нека ми напише
              Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

              Коментар

              Working...
              X