Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с табло на Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с табло на Браво

    Здравейте<искам да ви питам нещо>бравото на един приятел деведесет и пета година не му работи само скоростомера на таблото>бравОтО е 1.6 16В.сложихме друго табло с бяла плакА и до 240,а СТАрОТО БЕше дО 220.всичкО раБоТИ и нА бЯлАтО,нО сОРОксТоМЕрА отНоОВо Не ЕрАБоТи КАктО и пРЕоБегА.даЛИ пРОбЛеМА Е в ТАБлАТА илИ НЯкЪДЕ дРУГАде?сОрИ за кИРИЛицАТА,нЕщо мИ сА ЕбАвА КЛАВиЕтУрАта...

    #2
    Re: Проблем с табло на Браво

    първо самото табло от 2.0 20в нестава за другите бравота ще показва различно оборотите за скороста незнам .второто е явно има някакъв друг проблем може би в самата букса по пиновете нещо

    Коментар


      #3
      да бялото табло е от 2.0 и всичко му работи,освен скоросотомера,точно както и на старотозначи от 2.0 не става на 1.6 така ли?откъде взима сигнал скоростомерът?

      Коментар


        #4
        Първо провери буксата да не би да са се окислили пиновете. Ето теми отговарящи на въпроса ти:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...ic.php?t=32114
        Fiat Bravo 1.9 TD100

        Коментар


          #5
          Re: Проблем с табло на Браво

          mehanoveca написа:
          първо самото табло от 2.0 20в нестава за другите бравота ще показва различно оборотите за скороста незнам .второто е явно има някакъв друг проблем може би в самата букса по пиновете нещо
          Защо ще показва различно оборотите?Към автора: казваш, че не работи само скоростомерът. Това значи че километражът работи. Значи имаш уникален късмет да попаднеш на две табла с еднаква повреда.МеН пЪк Ме КеФи кАК пИШеШ.

          Коментар


            #6
            не знам да ли съм се изразил правилно. и бялото (2.0) и черното(1.6) не иска да им работи скоростомера и пробега също съм забравил да упомена.бялото табло е до 240км и е с три куплунга отзад,а тва от 1.6 16в е с два(въпреки това темп,обороти,гориво работят и на двете).затова отворих темата,да ми кажете дали са съвместими от 1.6 и 2.0.ако са съвместими явно ша са насоча към ,датчика щото ми си са стори като погледнах че датчкика на кутията е увит с червено тиксо :Dне ми са вярва и двете табла да са с един и същ дефектпогледнах и линка към темата и даже и търсачката използвах,доста хора с тоя проблем.

            Коментар


              #7
              Както тука ми писаха, така и се оказа - счупена скоростна кутия. Е не чак толкова де. Работеше си. Извадил се един вал на диференциала. Мисля че може да се оправи лесно. Ама ти твоята я оправяй овреме, да не става като мойта, да я пререже. При мене направо беше изтекло маслото към съединителя Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 .
              FIAT Bravo sx 1.6 16V '97
              FIAT Punto sx 75 '94

              Коментар

              Working...
              X