Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Puntoto mi gasne v dvigenie

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Puntoto mi gasne v dvigenie

    Karam fiat punto 1.2 95 godina no to polovin godina gasne v dvigenie kakto si karash na 4-ta naprimer . Kakyv moge da byde problema molia vi pomognete , hodih na niakolko maistora vklu4itelno i Auto italia no nikoi niama ideia po vyprosa kazvat 4e vsi4ko i bilo nared.Преместих темата в "Консултации", Анна добре дошла във форума но моля те прочети правилата и пиши на кирилица!zgabrovski

    #2
    Според колегите вероятният проблем се нарича Датчик на Хол - и аз имам същия проблем, но още не съм намерила време да отида на компютърна диагностика (досега ми се е случвало всичко на всичко 3-4 пъти това неприятно гаснене по време на движение). Поразрови с търсачката из форума - ще намериш повече инфо. Успех!
    Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

    Коментар


      #3
      Един савет преди да отидеш на МАСТОРИ компютарни измишльотини итн. виж си какво е състоянието на цетката на сондата в резервоара и горивният филтър защото башами имаше същия проблем с неговата то компиутри ли не бяха професори ли не бяха датчици ли небяха нищо не намериха сичко и е наред.А когато изгоря помпата и плати 350 лв за нова стана ясно че никой не е проверил горивният филтър който си беше наред мейду другото, но сондата в резервоара се беше задрастила с говна.Така че вземи хвърли един зъркел там

      Коментар


        #4
        много благодаря , ще проверя и датчика на хол и цедката на сондата в резервоара и горивния филтър защото е доста неприятно

        Коментар

        Working...
        X