Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за едно Типо към софиянци и феновете от Перник

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за едно Типо към софиянци и феновете от Перник

    Здравейте колеги, имам молба ако някой знае нещо за това Типо по-долу да го сподели. Става въпрос за състояние на мотор, окачване, предишни удари и т.н. Типото е бяло, с пернишка регистарция, затъмнени стопове и както се вижда от рисунката е облепено със синъо фолио. Също така друга отличителна черта е че има надпис на стъклото на петата врата, нещо от рода на "MZUNGSY".Благодаря предварително на отзовалите се. П.С. Ако модераторите сметнат, че темата не е за тук моля да я преместят, където трябва.
    Ex: Fiat Tipo 1.4 карб. с АГУ
    Fiat Marea Weekend 1.9 JTD, 2000 г.-много вярна и послушна беше
    Citroen Xsara Picasso 1.6 16V, 109 HP, 2007 с ГИ-

    #2
    Каква ти е идеята и защо реши, че тази тема е за "Консултации", а не за раздел "Общи приказки"?

    Коментар


      #3
      Paparac написа:
      Каква ти е идеята и защо реши, че тази тема е за "Консултации", а не за раздел "Общи приказки"?
      Мисля че си личи още от заглавието. Аз не питам какво е времето навън и кога ще вали, а конкретно за техническото състояния на този автомобил. Живо ме интересува тази информация.Хайде бе колеги, особенно от Перник. Колата беше с ваша регистрация, забелязва се отдалеко.Мерси все пак ако някой се отзове.
      Ex: Fiat Tipo 1.4 карб. с АГУ
      Fiat Marea Weekend 1.9 JTD, 2000 г.-много вярна и послушна беше
      Citroen Xsara Picasso 1.6 16V, 109 HP, 2007 с ГИ-

      Коментар

      Working...
      X