Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тази букса за какво е ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Няма страшно. Там е като деЦка играчка. Режеш едно кабелче и го връзваш за двете крачета на буксата, това е всичко. Май писах и по-напред в темата - през тази врътка минава захранващия кабел на осветлението на таблото. Врътката се свързва последователно към кабела. Да ти кажа и аз не съм сигурен, ама мисля, че има вариант само с една врътка - за рег. на фарове. Ама може и да се заблуждавам.

    Коментар


      #17
      ogi28b написа:
      Няма страшно. Там е като деЦка играчка. Режеш едно кабелче и го връзваш за двете крачета на буксата, това е всичко. Май писах и по-напред в темата - през тази врътка минава захранващия кабел на осветлението на таблото. Врътката се свързва последователно към кабела. Да ти кажа и аз не съм сигурен, ама мисля, че има вариант само с една врътка - за рег. на фарове. Ама може и да се заблуждавам.
      Да, колега, има и само с 1 врътка, както е било моето Браво някога, но са голяма рядкост. Ще търся някаква пластмаса, а каквато намеря. Ако намеря с 2 врътки, смятам, че ще се справя и с осветлението на таблото. Мерси
      Renault Modus 1.2 16v 2006
      Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

      Коментар


        #18
        Що не пуснеш някою друга снимка на буксата?
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #19
          S_BANKOV написа:
          Що не пуснеш някою друга снимка на буксата?
          Защото, колега, нямам навика като правя нещо по колата да вземам телефона с мен и ме мързеше да се качвам до горе да го взема, че да я снимам. Тези дни чакам да ми дойде пластмасата с копчето и като имам време (че другата седмица ме чака дипломна защита) ще махна моята, ще снимам буксата и ще сложа тази с копчето надявайки се да тръгнат фаровете.
          Renault Modus 1.2 16v 2006
          Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

          Коментар


            #20
            Ето снимка на буксата.
            Прикачени файлове
            Renault Modus 1.2 16v 2006
            Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

            Коментар

            Working...
            X