Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

типо 1.6 dohc (двувалка)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    типо 1.6 dohc (двувалка)

    Към колегите с подобни коли имам няколко основни питания (с оглед покупка ) : чета ,че това е сравнително доста добър и издържлив мотор ... или ? Скъпи ли са частите (поддръжката) и най вече какъв среден разход отчите при нормално ГРАДСКО каране ? ( съжалявам ако темата се повтаря някъде...)Благодаря много предварително !
    Alfa 145 1.9 JTD

    #2
    Ако е запазена двувалката-няма да съжаляваш.Успех!
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #3
      Ако ти хареса - взимай! Има някои части, които са "леко" специфични за този модел, но няма място за притеснения. Тук има достатъчно собственици на тази колица, които са си блъскали главите вместо теб С удоволствие ще ти помогнем."Лекичко" е огнено това Типо !!!
      Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
      Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
      BlueStorm transforms . . .
      . . . !!!

      Коментар


        #4
        благодаря много колеги.... сега се оглеждам за такова пазено типо ( все още се двоумя дали пък да не е 1.9 ТД ( 90к.с.) ама ще видим...
        Alfa 145 1.9 JTD

        Коментар


          #5
          тд-то според мен е по добъросамо ще ти кажа че мноооого рядко този мотор под 10имам приятел с такова с газова НЯМА никакви проблеми нито на газ нито на бензинбензин градско 10-11 на газ с 1 литър отгоре

          Коментар


            #6
            значи ПО ПРИНЦИП ( както казва краси радков ) съм много скептичен към газта имам много познати които много се оплакват от газовите си... Затова се насочих към 1.9 ТД тъй като приоритет ми е икономично и здраво , а този мотор е доста добър от това което чета поне , а и факта че го слагат на доста широга гама коли: Алфа 155 ,Ланчия Делта 2, Типо, Темпра и т.н. говори сам за себе си... Ами направо да помоля модератора да премести темата в нова 1.9 ТД че малко объркано стана тука за което се извинявам... Можеш и сам да си преименуваш темата, както ти е угодно!Поздрави kiro_of_the_day
            Alfa 145 1.9 JTD

            Коментар

            Working...
            X