Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Скорости от пунто 1.1 на сейченто 1.1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Скорости от пунто 1.1 на сейченто 1.1

    Здравейте колеги днес си купих скорости от пунто 1.1 за мойто сеиченто. Само че възникна един проблем. Скоростите от пунтото са с жило за скоростомера. А мойте на сеичентото са с електронен датчик. Въпроса ми е дали ще мога да сложа тези скорости или как да се преправи.... И дали изобщо има някъв начин да станат а двигателя е абсолутно същия или просто съм си дал парите на вятъра ?????

    #2
    Re: Скорости от пунто 1.1 на сейченто 1.1

    byby написа:
    Здравейте колеги днес си купих скорости от пунто 1.1 за мойто сеиченто. Само че възникна един проблем. Скоростите от пунтото са с жило за скоростомера. А мойте на сеичентото са с електронен датчик. Въпроса ми е дали ще мога да сложа тези скорости или как да се преправи.... И дали изобщо има някъв начин да станат а двигателя е абсолутно същия или просто съм си дал парите на вятъра ?????
    ако само това е разликата твоя датчик се отвива и се навива на новата кутия (би трябвало да пасне)
    Шофирай разумно, на пътя не си сам.
    Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
    Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
    Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

    Коментар


      #3
      Еми мисля че само това е разликата външно ... Демек датчика ще пасне в същото легло ?

      Коментар


        #4
        byby написа:
        Еми мисля че само това е разликата външно ... Демек датчика ще пасне в същото легло ?
        М дам ... И на моето е с жило ама няма проблем. То и на 1.2 MPI 75 е същата кутия ама вече без жило. Що не докопа някоя кутия от Punto 6 Speed .
        >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

        Коментар


          #5
          Колега а дали знаеш датчика на тоя 75 коня дали е същия щом кутията е същата ??

          Коментар


            #6
            byby написа:
            Колега а дали знаеш датчика на тоя 75 коня дали е същия щом кутията е същата ??
            На твоя какво му е ,че не го завиеш ?Принципа е на тафогенераторче ... Не е нещо особено
            >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

            Коментар


              #7
              Еми нз какво му е точно но не ми отчита скороста и изминатите километриа на таблото... и като замерих до самич датчик идва ток... следователно си мислех че проблема е в него ??? имаш ли някви идей как мога да го поправя и този проблем >

              Коментар


                #8
                byby написа:
                Еми нз какво му е точно но не ми отчита скороста и изминатите километриа на таблото... и като замерих до самич датчик идва ток... следователно си мислех че проблема е в него ??? имаш ли някви идей как мога да го поправя и този проблем >
                е точно 3 кабела са за датчика 2 са захранване 12 V + - и третия е сигнал към скоростомера , скоростомера в таблото и той има 3 крачета 2 са захранване + - 12v и другото вход сигнал от датчика на скоростната кутия.
                >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                Коментар

                Working...
                X