Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Типо от 1.8 към 2.0 16v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Типо от 1.8 към 2.0 16v

    От много време ми се ще да направя тази процедура по смяната, главно тук заради няколко разбирачи, които много ме дразнят с изказванията си, пък и от доста време ми се ще да карам седичи, та въпроса е струва ли си да го правя или направо да търся друга кола, гледах в cars.bg има едно седичи за 1300 лева, колко долу горе ще ми излезе да направя въпросната процедура, само искам да кажа, че всичко ще си го правя сам, само проблема ще ми е закачването на мотора, защото нямам с какво да го вдигна, но ще го умувам, засега още всичко е замисъл не съм тръгнал да прехвърлям нищо, искам да се консултирам с по знаещите. Приемам всякакви коментари и упреци тук в тематаПоздрави на всички
    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

    #2
    Ами можеш да спазариш типо 2.0 16в за към 1000лв.. да си смениш моторите и каквото ти трябва и да го продадеш за 700-800лева с 1.8мотор и кво пък ,не си на голяма загуба и ще караш твоето типо с 2йка мотор ,но дали ти се занимава :D :D
    FIAT TEMPRA 1.6 75HP

    Коментар


      #3
      fuel injekcion написа:
      Ами можеш да спазариш типо 2.0 16в за към 1000лв.. да си смениш моторите и каквото ти трябва и да го продадеш за 700-800лева с 1.8мотор и кво пък ,не си на голяма загуба и ще караш твоето типо с 2йка мотор ,но дали ти се занимава :D :D
      Аз като взема цяло типо в движение изобщо няма да се занимавам да им разменям моторите :D А мойто съм пръснал толкова много пари по него че остава завинаги мое и не бих го подарил на някой, по добре да си гние пред блока поне да не ме е яд
      Теоритиците си лаят, голфа си върви!

      Коментар


        #4
        Valiosport написа:
        fuel injekcion написа:
        Ами можеш да спазариш типо 2.0 16в за към 1000лв.. да си смениш моторите и каквото ти трябва и да го продадеш за 700-800лева с 1.8мотор и кво пък ,не си на голяма загуба и ще караш твоето типо с 2йка мотор ,но дали ти се занимава :D :D
        Аз като взема цяло типо в движение изобщо няма да се занимавам да им разменям моторите :D А мойто съм пръснал толкова много пари по него че остава завинаги мое и не бих го подарил на някой, по добре да си гние пред блока поне да не ме е яд
        Ами точно ,няма голям смисъл да го правиш това нещо ,защото да вземеш свален двигател кой знае в какво състояние ще е .. пък и ти трябва електроника.. абе няма голяма фаида ,аз не разбирам защо искаш да слагаш 2.0 като твойто 1.8 съм сигурен че не си иска гумите :D :D
        FIAT TEMPRA 1.6 75HP

        Коментар


          #5
          Ама мойто е 1.8 8v, не е 16, ако беше 16 нямаше да си играя, сега си играя да го правя на вид като 2.0 16, намерих му броните, праговете, тебелката над номера, сега издирвам маска и червените стопове и искам и едно 2.0 16 да му сложа, поне купето ми е здраво, така и така колата си остава вечно моя дори да купя друга
          Теоритиците си лаят, голфа си върви!

          Коментар


            #6
            Valiosport написа:
            Ама мойто е 1.8 8v, не е 16, ако беше 16 нямаше да си играя, сега си играя да го правя на вид като 2.0 16, намерих му броните, праговете, тебелката над номера, сега издирвам маска и червените стопове и искам и едно 2.0 16 да му сложа, поне купето ми е здраво, така и така колата си остава вечно моя дори да купя друга
            е добре , не мисля че е невъзможно да му сложиш 16 клапанова глава ?.. и си готов..
            FIAT TEMPRA 1.6 75HP

            Коментар


              #7
              Ами то не останаха читави седичита бе, мой.

              Коментар


                #8
                Ламарините да не са изгнили, двигатела ще си го ремонтирам
                Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                Коментар

                Working...
                X