Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Светеща лампа на акумулатор

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Светеща лампа на акумулатор

    Днес както си карах и ми светна лампата за акумулатора.... работата е там,че като вдигна обороти (над 1500) спира да свети, а паднат ли на свободен ход пак светва. Замерих го с мултицет дали зарежда, но колата беше студена и държеше високи обороти (лампата пак светеше) и си зареждаше, но сега нямам възможност да го замеря отново на загряла, защото нямам мултицет. Другото което ме съмнява или може би си въобразявам, започна да се чува нещо като виене, ремъка си е наред ролките на пръв поглед също... Откачих клемата и престоя така поне няколко часа, но проблема остана. Та въпроса ми е от какво може да е това,как да го оправя сам и мога ли да карам така, защото съм извън града и поне да се прибера... Колата е фиат браво 1.8 98-ма година

    #2
    Очаквай отговор от колегите, но може да е алтернатора, да не успява да зарежда на ниски обороти. Не съм сигурен от значение ли са оборотите
    Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

    Коментар


      #3
      Разбира се че са от значение оборотите. Като пуснеш парно, фарове и тн започна ли да зарежа повече като го мери с мултицета или не си тествал ?
      BMW E46 coupe
      Fiat Punto 1.1 LPG - ex

      Коментар


        #4
        Не съм тествал с товарите ....

        Коментар

        Working...
        X