Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Brava-Стартиране

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Brava-Стартиране

    Здравеите Колеги.Имам Брава 1.8 16в.Доволен сам ама от ватре ме 4оварка проблем4е ,а то не е хи4 голямо,но да ви кажа-като паля се 4ува за супер малки 4асти от секундата леко свирене такова пискливо а това се слу4ва само когато колата не е палена от 24 4аса или пове4е а когато е карана или палена през деня го няма(когато е загряла).ако на някои му се е слу4вало или знае от какво е моля ви нека ми обясни??? Благодаря ви!!!
    //// FIAT ////

    #2
    Така както го описваш ми прилича на ремък. Провери си натягането на ремъка за динамото/водната помпа. Дано съм помогнал. :D
    FIAT Tipo 1,4mi - EX
    Alfa Romeo 146ti - EX
    Alfa Romeo 156 2,4JTD

    Коментар


      #3
      имам Браво със същия мотор, няма проблем ремъка е това, нормално е повечето фиати така палят, за секунда се чува като завъртиш ключа..
      ex Fiat Bravo GT

      Коментар


        #4
        ВТУЛКА НА БЕНДИКСА,КОЛЕГА ИЛИ ПО-ТОЧНО НОВ БЕНДИКС / АКО Е В МОМЕНТ НА СТАРТИРАНЕ!/

        Коментар


          #5
          Мерси за отговорите!!!

          Благодаря ви.щЩе проверя изброените неща.Да попитам за кои ремьк става то4но дума(ангренажа нали?)
          //// FIAT ////

          Коментар


            #6
            ВТУЛКА НА БЕНДИКСА,КОЛЕГА ИЛИ ПО-ТОЧНО НОВ БЕНДИКС / АКО Е В МОМЕНТ НА СТАРТИРАНЕ!Скоро смених бендикс във "Вантотрейд" Пунтото продължава да свисти при палене.Било нормално?...

            Коментар


              #7
              petioffi Пуснато на: Пет Апр 22, 2005 1:26 am Заглавие: Мерси за отговорите!!! -------------------------------------------------------------------------------- Благодаря ви.щЩе проверя изброените неща.Да попитам за кои ремьк става то4но дума(ангренажа нали?)
              ремъка не е ангренажен а се нарича пистов, като отвориш капака на колата ще го видиш от лявата страна на двигателя. За него са закачени водната помпа, хидравликата, климата(ако имаш)!
              FIAT TIPO 1.6 89г,FIAT BRAVA 1.4 12V 96г
              FORD C-Max 1.8 TDCi -09г

              Коментар


                #8
                DIDO

                И при моята брава така се само че всеки пат когато паля. и ме претеснява че е от бендикса но сигорно като му сменя фтулките ще се оправи (ДАНО) а някои знае ли цената на фтулките или на целия бендикс.

                Коментар


                  #9
                  Става вьпрос за втулката на бендикса!!! Тя е само една/тьнкостенна/ и не се подменя. Спасението е нов бендикс!

                  Коментар


                    #10
                    Както писах по-горе:

                    Смених бендикса във Вантотрейд.След 2 седмици Пунтото при стартиране започна отново да скимти.Още ли твърдите,че това е от бендикса?

                    Коментар

                    Working...
                    X