Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Запитване: Крик за Браво '96 г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Запитване: Крик за Браво '96 г.

    Здравейте колеги Тъй като в Бравото ми липсва крикът, въпросът ми към вас е, какъв точно трябва да бъде той? Има ли разлика в криковете за Браво, Брава и Мареа за тази година за тази година на производство? Търся си крик, та за това искам да съм наясно какъв точно ми трябва. Благодаря !

    #2
    Вземи си стабилен крик,какъвто и да е той.Аз използвам крик от Москвич Алеко-по ми вдъхва доверие от оригиналния или ромбоиден-с него навремето вдигах наполовина полския Фиат във въздуха.А иначе и на трите модела криковете са едни и същи.
    Fiat Marea 1.6 16V ELX 2000г.CNG,Opel Antara 2,2 163kc.
    ex:Fiat Regata 1714D;ex:Fiat 125P

    Коментар


      #3
      iliyan написа:
      Вземи си стабилен крик,какъвто и да е той.Аз използвам крик от Москвич Алеко-по ми вдъхва доверие от оригиналния или ромбоиден-с него навремето вдигах наполовина полския Фиат във въздуха.А иначе и на трите модела криковете са едни и същи.
      А оригиналния не е ли ромбоиден?
      Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
      Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

      Коментар


        #4
        Не е ли "ножичен" или "V" образен или както там се нарича ....
        Fiat Marea 1.6 16V ELX 2000г.CNG,Opel Antara 2,2 163kc.
        ex:Fiat Regata 1714D;ex:Fiat 125P

        Коментар


          #5
          Ами моя е ромбоиден.Оригиналния е защото тавата на резервната гума си е направена точно за него
          Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
          Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

          Коментар


            #6
            Ако взимаш крик, търси или оригинален за твоята кола или си купи някой по стабилен или олзвай друг оригинален макар и от друга марка кола. Аз бях без крик, след това купих един уж по-стабилен на вид от оригиналния на бравата, но резбата му се скъса (цената му беше 16 лева)- оказа се пълен боклук, хем уж до 2,5 тона. Оригинален си намерих тук от форума за 25 лева, но имай предвид, че тези крикове са стари и е добре да му сложиш грес ако няма преди да започнеш да го ползваш.Аз поне не-знам да има разлика в криковете на браво/брава/мареа.
            Play Golf ,but not drive golf!!!
            Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
            C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

            Коментар


              #7
              Само не си вземай от Фолксваген. Няма такава олигофрения, техните крикове вдигат колата по диагонал вместо право нагоре
              Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
              Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

              Коментар


                #8
                iliyan написа:
                Вземи си стабилен крик,какъвто и да е той.Аз използвам крик от Москвич Алеко-по ми вдъхва доверие от оригиналния или ромбоиден-с него навремето вдигах наполовина полския Фиат във въздуха.А иначе и на трите модела криковете са едни и същи.
                Тази руска измищльотина и подобие на крик преди няколко години едва не ме преби.наложи се да го усилвам с квадратни профили за да може да понесе тежестта.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #9
                  Tornado написа:
                  iliyan написа:
                  Вземи си стабилен крик,какъвто и да е той.Аз използвам крик от Москвич Алеко-по ми вдъхва доверие от оригиналния или ромбоиден-с него навремето вдигах наполовина полския Фиат във въздуха.А иначе и на трите модела криковете са едни и същи.
                  Тази руска измищльотина и подобие на крик преди няколко години едва не ме преби.наложи се да го усилвам с квадратни профили за да може да понесе тежестта.
                  Вярно е!- карал съм такъв москвич , и действително ме хващаше шубето, когато го вдигах на крика. За Колегата /m0tion/, толкова морги и автокъщи има, един крик немой да си намериш..... Хубава работа!!...
                  Fiat palio 1.7td

                  Коментар


                    #10
                    В интерес на истината трудно се намират оригиналните, за 5 години не успях да си намеря оригинален крик че да си влезе на мястото при патерицата и карам с един от типа жаба, който е много стабилен ама ми заема доста място.
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      #11
                      Миналия месец си купих оригинален крик за да влиза в легенчето в багажника от една морга на Околовръстното срещу Люлин-3 за 15 лв, че на моя му се прецака резбата. Имаше избор - поне 10-на крика от Брава/Мареа имаше.
                      BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                      Среден разход на газ

                      Коментар

                      Working...
                      X