Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дайте съвет за акумулатор!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дайте съвет за акумулатор!

    Кой е най-добър и къде го има най-евтино? Интересуват ме 62Аh-овите или малко по-големи, с максимално висок пусков ток.
    Alles in Ordnung

    #2
    TOPLA-Ca Ca - червен - много добьр !

    Коментар


      #3
      Гигават ли как се казваха, били произведени от дъщерна фирма на BOSH, но са по-евтини като цена. Октомври си купих такъв, затова все още не мога да кажа имат ли дефекти. Иначе зимата с него Темпрата пали от раз.

      Коментар


        #4
        Само да не е МОНБАТ.Развалили са ги много!

        Коментар


          #5
          Хехех - късно - вече съм горд собственик на Монбат 62 Аh /много ми се искаше да са 75, но не влиза / с 540 Аh пусков ток, две години гаранция, срещу 57 лв.)
          Alles in Ordnung

          Коментар


            #6
            Ц-Ц-Ц, ЯЗЬК ЗА БОЛИДА ! НЯМА ДА МУ ОТВАРЯШ КАПАКА ПРЕД НЕПОЗНАТИ ДА НЕ ИЗЛАГАМЕ МАРКАТА!!!

            Коментар


              #7
              Хехехех - мога да му сложа капак отгоре)))) Всъщност, досега съм много доволен, то не, че е имало и кога да забележа нередности, но мисля, че за цената си е доста добро акумулаторчето
              Alles in Ordnung

              Коментар


                #8
                И аз съм с такъв

                Карам с "Монбат" от около 2 години. До сега не е правил издънки.От тези където са запечатани - без обслужване. Само едно забелязах - има един тестер дето ако е зелен -няма проблеми, ако е черен-презареди и ако е ...(забравих го третия цвят) се изхвърля. Видях го зелен само когато го купих, оттогава е все черен - а швейцарката ми зарежда перфектно!!! Май тоя индикатор ми мирише на "българска работа"
                Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
                Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
                BlueStorm transforms . . .
                . . . !!!

                Коментар


                  #9
                  Re: И аз съм с такъв

                  BlueStorm написа:
                  Карам с "Монбат" от около 2 години. До сега не е правил издънки.От тези където са запечатани - без обслужване. Само едно забелязах - има един тестер дето ако е зелен -няма проблеми, ако е черен-презареди и ако е ...(забравих го третия цвят) се изхвърля. Видях го зелен само когато го купих, оттогава е все черен - а швейцарката ми зарежда перфектно!!! Май тоя индикатор ми мирише на "българска работа"
                  Нашият Монбат не е с такова "чудо"... Гледахме едно Пунто (дето щяхме да го купуваме,ама се спряхме на едно черно и...)с лампичка Собственика сам си каза, че лампичката не показвала никога вярно, тогава светеше зелено
                  Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

                  КУПУВАМ: Теглич за Темпра
                  КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
                  КУПУВАМ: Спортен волан

                  http://www.tempra-clube.hit.bg
                  http://www.tempras.myfreebb.com

                  Коментар


                    #10
                    За акумулатора- вече е свьршила работата! Укрепил си бьлгаро-италианската дружба! Но няма да е честно ако не ни дьржиш в течение по време на експлоатацията му!!! Но като дойде време за смяна на маслото, да не ни изненадаш с М10Д!!! SELENIA 20K - в най-лошия случай GOLD!

                    Коментар


                      #11
                      Спокойно колега.Монбат не е по лош от другите.Преди три години си взех два един за Мерцедеса и един за Уното.Уното го продадох есента и човека си кара спокойно а Мерцедеса го дадох на сина си и той го кара с Монбата.Така че всичко е на улуки.Карай и си свиркай.
                      Фиат Панда 1.2 2006година
                      Синджира си идва ,а козата я няма...

                      Коментар


                        #12
                        hit-ko написа:
                        За акумулатора- вече е свьршила работата! Укрепил си бьлгаро-италианската дружба! Но няма да е честно ако не ни дьржиш в течение по време на експлоатацията му!!! Но като дойде време за смяна на маслото, да не ни изненадаш с М10Д!!! SELENIA 20K - в най-лошия случай GOLD!
                        За маслото ходих в Дару Кар - имам познати там и ми препоръчаха едно специално, което слагали на новите 7-ци, минерално... Аз се противих, противих, но в крайна сметка ме убедиха - иначе струваше 13.50 литъра, а моята ламя събира около 6
                        Alles in Ordnung

                        Коментар

                        Working...
                        X