Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем със скоростите на Стило 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем със скоростите на Стило 1.6

    Някой може ли да даде съвет. Тази вечер като паркирах пред нас, включих на първа но лоста за скорости остана в свободно положение и се мести все едно не е на скорост, иначе колата е на първа в момента.

    #2
    Re: Проблем със скоростите на Стило 1.6

    dnlsatriani написа:
    Някой може ли да даде съвет. Тази вечер като паркирах пред нас, включих на първа но лоста за скорости остана в свободно положение и се мести все едно не е на скорост, иначе колата е на първа в момента.
    Скъсал си жило, или по - лекия вариянт е да се е откачило.

    Коментар


      #3
      Да днес бях на сервиз, каза че или е скъсано или е откачено, трябвало да се разглоби всичко но така и не се нае да го направи. Нямам думи....

      Коментар


        #4
        dnlsatriani написа:
        Да днес бях на сервиз, каза че или е скъсано или е откачено, трябвало да се разглоби всичко но така и не се нае да го направи. Нямам думи....
        Ами канал и се мяташ ти. Тука има много колеги със стило ще ти кажат подробно къде и какво има да се гледа и разглобява.

        Коментар


          #5
          Според мен се е откачило.Погледни зад двигателя.Жилото е с резба и се навива в алуминиев накрайник.

          Коментар


            #6
            Колеги днес бях при читав майстор свали старото и е скъсано. Проблема сега е че в Пловдив няма ново :D :D

            Коментар


              #7
              Новото е голяма цифра.Пробвай в някоя морга.

              Коментар

              Working...
              X