Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Палио ел.стъкла

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Палио ел.стъкла

    Здравейте имам един въпрос. Карам Фиат Палио от доста време. В България те са доста по малко разпространени. За трети път ми се къса жилото на ел. стъклото, отново подлежи на пренавиване (в княжево ми искат 80лв. само за пренавиването) , но се чудя дали не бих могла да намеря само жилото без машинката (която си работи) и ако да от къде ... Благодаря предварително!

    #2
    Що си мисля че при пунто мк2 са същите? Иначе първо потърси причината за късане на жилото, три жила да се скъсат и то точно тия малко странна работа.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      S_BANKOV написа:
      Що си мисля че при пунто мк2 са същите? Иначе първо потърси причината за късане на жилото, три жила да се скъсат и то точно тия малко странна работа.
      В продължение на пет години =)) разминават се с пунто проверих вече

      Коментар


        #4
        marina0294 написа:
        S_BANKOV написа:
        Що си мисля че при пунто мк2 са същите? Иначе първо потърси причината за късане на жилото, три жила да се скъсат и то точно тия малко странна работа.
        В продължение на пет години =)) разминават се с пунто проверих вече
        Е-еееее, при толкова морги, данеможеш да си намериш жило,и то барабар с целия механизъм.... http://www.cars.bg/?go=cars&search=1...ilterOrderBy=1
        Fiat palio 1.7td

        Коментар


          #5
          betuk написа:
          marina0294 написа:
          S_BANKOV написа:
          Що си мисля че при пунто мк2 са същите? Иначе първо потърси причината за късане на жилото, три жила да се скъсат и то точно тия малко странна работа.
          В продължение на пет години =)) разминават се с пунто проверих вече
          Е-еееее, при толкова морги, данеможеш да си намериш жило,и то барабар с целия механизъм.... http://www.cars.bg/?go=cars&search=1...ilterOrderBy=1
          Има разлика в жилото на Фиат Палио хечбек ( 2/3 врати) и Фиат Палио Ликенд. Прегледах като цяло какво се предлага, намерих машинката за 260лв, но ме посъветваха направо да търся врата...

          Коментар

          Working...
          X