Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да изляза от ситуацията-да бракувам ли ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    .

    Делимихалев написа:
    Със старите номера е поради нежелание да се охарчвам за нови при положение ,че карам друга кола.
    Дали преди или и сега разправията е много голяма.На времето и аз карах такова с нов двигател и втори талон и поради тази причина го дадох почти без пари.Накратко:1.Ще ти трябва документ за собсвеност на двигателя и че предната кола е бракувана,за второто не съм много сигурен.2.Технотеста ще е задължителен.Нямаш ли стабилна връзка там,изгаряш3.Данък,такси,таксички и КАТАко това с новите номера е с читаво купе,прехвърляш мотора и си свиркаш ,но увиНай-добре се свържи с колегата VET ,направи му една хубава цена е ще си сигурен че голяма част от тази кола ще продължи да съществува и да ни радва,но в никакъв случаи не я даваи на скраб
    Lacia Lybra 2.4jtd 140++ executive
    EX.Fiat Tipo SX 1.6 IE
    EX.Fiar Ritmo 105TC

    Коментар


      #17
      Ще правя снимки след празниците и ще обсъдим.Фотографа ми се връща в къщи на 06.05.Моля за търпение.

      Коментар


        #18
        Какво толкова има за умуване:новите номера ги слагас на бегацката и си го караs до живот.
        LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
        ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

        Коментар

        Working...
        X