Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнение за Фиат Купе 2.0 Турбо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мнение за Фиат Купе 2.0 Турбо

    Привет приятели ! Нов съм във форума,но се надявам да ми дадете колкото се може повече мнения и съвети относно Купе 2-ка турбо В момента карам Сеат Кордоба 2.0 16V 150hp предищната ми кола пак беше Сеат,мисалта ми е,че не съм се дори качвал в такова,не съм виждал на живо как варви и за това всяко ваше писание ще ми е интересно и от полза! Какво е обслужването като пари? Проблемни коли ли са? Като обезшомение сравнете я с някоя? Какво поведение има на пътя? Скъпи ли са има частите? Какво да гледам като ида да купувам? Какви са има най-честите проблеми(сега да не кажете,че няма такива всяка марка има)?Благодаря предварително!

    #2
    Хората са казали, че на кола и на жена можеш да разчиташ само на късмета си. Аз съм с Купе 1,8 16v от 4-5 години и като цяло съм много доволен. Основен проблем е окачването. Не издържа дълго по нащите пътища. Приблизително на 6 до 10 месеца има по някой ремонт. Много внимавай при избора. Аз моята я избирах 2 месеца.

    Коментар


      #3
      Върви доволно, може би повече от всеки друг стоков фиат. Самият 2.0 16V не е най-здравият двигател на фиат от една страна и от друга такава кола обикновено не се купува да водиш семейството на излет уикенда. Много е важно в какво състояние е. Имах доскоро колега италианец, който има такова купе от чисто ново, обслужва го редовно и колата му е в състояние почти идентично с нова, но това за точно този модел е страшна рядкост.
      The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
      Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
      Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

      Коментар


        #4
        Благодаря,че писахте веднага!Какво по точно много внимавам даи някои жокер... какво да му гледам Те всичките са със измити мотори,изпрани салони и понапудрени по тия автокъщи.Днес гледах едно не турбо обаче ами кефи ме колата много ама и много "пай паси" по нея,но има време :D

        Коментар


          #5
          Принципно ТУРБО моторите са малко по не-читави според мен.. приятел смеля напълно здраво турбо от един старт на ауди тди.. трябва да си я пазиш ако си турбо.. я да не избие турбо път ,я биела да не изкриви.. нищо не се знае
          FIAT TEMPRA 1.6 75HP

          Коментар


            #6
            Вземи някой който има фиат със теб веднага ще ти каже от какво да бягаш.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар

            Working...
            X