Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Присаждане на халогени на Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Присаждане на халогени на Брава

    Колеги дали може да се присадят оригиналните халогени от предната броня на Брава, Браво, Мареа в броня без дупки за тях? Идеята ми е, че бронята ми е много потрошена и съм намерил броня за много добра цена, но няма дупки и искам да присадя моите.

    #2
    Колкото и добра цена да е (и за 10 лева да си я взел), дали си струва усилието за цялата тази работа, при положение, че може да си намериш броня като твоята за 60-80 лева и всичко е plug&play - за един час сваляне и слагане на новата броня и фаровете за мъгла светват? Иначе, всичко може, малко са работите, дето не може да станат...
    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

    Коментар


      #3
      Ами колега, при налична броня за 10 лв. защо да не пробвам, стига да дъм сигурен, че ще стане. А е вярно че до 80 лв. ще намеря броня, но както и да го гледаме 70лв. са си пари...

      Коментар


        #4
        Може, ползвай търсачката, има не малко теми по въпроса. На бронята е маркирано мястото за изрязване. Режеш и си в играта. Не е голямата философия, а щом олучаваш бронята за 10 лева - определено си зслужава да опиташ. Дори да не стане - няма да си потрошил много пари.

        Коментар


          #5
          Става. Пробвано.

          Коментар


            #6
            Благодаря за полезните съвети колеги, ще пробвам пък да става каквото ще :D

            Коментар

            Working...
            X